101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Pdf İndir *Ücretsiz

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Pdf İndir – 101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? PDF Kitap İndir

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Bilgileri

Bilim dünyasını Robert E. Wells ile keşfedin. Sizce yüz büyük bir sayı mı? Peki ya bin? Ya da bir milyon? Bu sayılar büyük görünebilir ta ki bir gugola şöyle yakından bakıncaya kadar. Ama ne yaparsanız yapın, sakın bir gugola kadar saymaya kalkışmayın! Neden böyle söylediğimi çok büyük sayılarla ilgili bu kitabı okuyunca anlayacaksınız. “Wells sayılara tekrar tekrar sıfır ekleyerek büyük rakamlar elde etmeye dayanan ve çocukların ilgisini çeken temel bir matematik kavramı üzerine çalışıyor… Çizimler ve yazarın çocukların güçlü hayal dünyasına hitap etmesi, bu kitabı yüksek sesle okunmak için güzel bir kitap haline getiriyor, ayrıca çocuklara matematiği de sevdiriyor.”
– Kirkus Review

Kitap Adı : 101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz?
Yayın Tarihi : 01.12.2015
Yazar : Robert E. Wells
Yayın Evi : TÜBİTAK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 36
ISBN : {isbn}

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜBİTAK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Robert E. Wells olan 101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜBİTAK YAYINLARI ait olan 101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Google Drive İle PDF İndir

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Yandex Disk İle PDF İndir

101 Basamaklı Sayılara Kadar Sayabilir misiniz? Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel