11. Vagon Pdf İndir *Ücretsiz

11. Vagon Pdf İndir – 11. Vagon PDF Kitap İndir

11. Vagon ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden11. Vagon ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

11. Vagon Bilgileri

Her sabah günün ilk treninin geçişiyle açar gözlerini Feri. Evi mezarlığa bakar. Söylenmeyi çok sever. İçten içe. Küçükken annesi tarafından terk edilmiştir. O gün bugündür anne arayışındadır. O gün bugündür tekerlekli sandalyeye mahkumdur. O gün bugündür ‘Ölü Canlar’ der bacaklarına.
 
11. Vagon, belleğin acımasız saldırısının üstesinden gelmeye çalışmanın bıraktığı yaraları anlatıyor. Yalnızlığın mecburiyet olduğunda nasıl da can yaktığını, çocukken terk edilmenin benliği nasıl hırpaladığını… Sibel Şenarıcı Öksüm okurunu da arayışa
davet ediyor, bazen gülümsetecek, bazen üzecek ama mutlaka güzel bir tat bırakacak romanıyla. Üstelik çarpıcı bir sonla.

Kitap Adı : 11. Vagon
Yayın Tarihi : 06.04.2022
Yazar : Sibel Şenarıcı Öksüm
Yayın Evi : DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 96
ISBN : {isbn}

11. Vagon Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 11. Vagon indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

11. Vagon Kitabı Hakkında Bilgiler

DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Sibel Şenarıcı Öksüm olan 11. Vagon kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

11. Vagon Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 11. Vagon Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI ait olan 11. Vagon kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

11. Vagon Google Drive İle PDF İndir

11. Vagon Yandex Disk İle PDF İndir

11. Vagon Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel