12 Eylül Kadınları Pdf İndir *Ücretsiz

12 Eylül Kadınları Pdf İndir – 12 Eylül Kadınları PDF Kitap İndir

12 Eylül Kadınları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden12 Eylül Kadınları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

12 Eylül Kadınları Bilgileri

İnsanı çöle düşüren kadın.
Mecnunu var eden, Kerem’i kendine yâr eden, Ferhat’a dağları dar eden kadın.
Binlerce şiirin isimsiz kahramanı, yazılmış tüm destanların baş tutanı, yoluna güller serilen kadın.
O yüzden aştır kadının adı bizde.
Tezene değerse sazın teline, Mihriban olur kadın bizde. Leyla olur, Zahide olur.
Amma lakin bizde kadın, sevdi diye vurulandır. Kirinin kanıyla temizlendiğine inanılandır. O yüzden sahipsiz mezarlardır kadın. Namlu ucunda kendisini göreni düşünendir kadın.
Bilmezler ki kadın yarındır. Yarınımızdır.
Güzeldir kadın. Çünkü o kardeştir. Çünkü o yârdır.
Kadın namustur, kadın efsundur, kadın gizemdir ve kadın sırdır.
Kimi zaman kirli beyinler kadını bir intikam aracı veya savaş ganimeti olarak görür; kirletir onların ruhlarını, bedenlerini. Oysa güzeldir kadın çünkü o, annedir.
Çünkü onun özünde dünyanın en güzel renkleri, en güzel iklimleri vardır. Kendini hangi tarafta görürse görsün bağışlayan, engin yüreği vardır kadının. Sevgi dolu yüreğine dünyalar sığar…

Kitap Adı : 12 Eylül Kadınları
Yayın Tarihi : 11.07.2019
Yazar : Gevher Aktaş Demirkaya
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 288
ISBN : {isbn}

12 Eylül Kadınları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 12 Eylül Kadınları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

12 Eylül Kadınları Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Gevher Aktaş Demirkaya olan 12 Eylül Kadınları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

12 Eylül Kadınları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 12 Eylül Kadınları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan 12 Eylül Kadınları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

12 Eylül Kadınları Google Drive İle PDF İndir

12 Eylül Kadınları Yandex Disk İle PDF İndir

12 Eylül Kadınları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel