3 Vasiyetim Pdf İndir *Ücretsiz

3 Vasiyetim Pdf İndir – 3 Vasiyetim PDF Kitap İndir

3 Vasiyetim ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden3 Vasiyetim ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

3 Vasiyetim Bilgileri

Türkiye için öngördüğüm en büyük tehlike üçtür. Ben ölsem de, kalsam da bu hususlara dikkat edin!

1-Diyalogçuların misyoner faaliyetlere yol açıp, insanların Hıristiyanlaşmasına ve neticede Türkiye’nin bölünmesine sebep olması.
2-Ehl-i Beyt mezhebi adı altında sünni Müslümanların Şi’ileştirilmesi.
3-Selefi düşünce adı altında Vehhabiliğin aşılanması.

“(Habibim! De ki) ‘Gerçekten işte bu benim dosdoğru yolumdur, öyleyse siz ona hakkıyla uyun! (Onu bırakıp da, Yahudilik Hıristiyanlık gibi batıl dinlere yahut ona uymuş gibi gözüküp de, Benim ve ashabımın temsilcisi konumundaki Ehl-i Sünnet ve’l-cemaat yolundan başka) yollara ise asla uymayın, sonra onlar sizi O (Allah-u Sübhanehu)nun (biricik) yolundan ayırır:

İşte size! O (Allah) bu (dosdoğru yolu)nu (izlemenizi) size kuvvetlice emir buyurmuştur. Ta ki siz (haktan ayrılarak sapıklığa düşmekten) iyice sakınasınız!é

(En’am Suresi:153)

Kitap Adı : 3 Vasiyetim
Yayın Tarihi : 31.12.2010
Yazar : Ahmet Mahmut Ünlü
Yayın Evi : ARİFAN YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 119
ISBN : {isbn}

3 Vasiyetim Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 3 Vasiyetim indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

3 Vasiyetim Kitabı Hakkında Bilgiler

ARİFAN YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ahmet Mahmut Ünlü olan 3 Vasiyetim kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

3 Vasiyetim Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 3 Vasiyetim Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARİFAN YAYINLARI ait olan 3 Vasiyetim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

3 Vasiyetim Google Drive İle PDF İndir

3 Vasiyetim Yandex Disk İle PDF İndir

3 Vasiyetim Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel