3391 Km (Ciltli) Pdf İndir *Ücretsiz

3391 Km (Ciltli) Pdf İndir – 3391 Km (Ciltli) PDF Kitap İndir

3391 Km (Ciltli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden3391 Km (Ciltli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

3391 Km (Ciltli) Bilgileri

Bir Mesafe Aşkı Hikâyesi
 
Yağmur böyle güzel yağar mı bir daha şimdi çıkıp ıslanmazsak?
 
 
“O gün, bana ‘Sinemaya gidelim mi?’ diye sordu. 3391 kilometre öteden, şehirlerce, denizlerce uzağımdan… Yanımdaki insanlar görmezken beni, o bana imkânsız olduğunu bile bile ‘Sinemaya gidelim mi?’ dedi…”
 
Aylarca sesini duymadığınız, yüzünü görmediğiniz, dokunmadığınız, kokusunu almadığınız, aynı sokaktan geçme ihtimalinizin dahi olmadığı, aynı fotoğrafın içinde bile bulunamayacağınız, sizden kilometrelerce, hatta denizlerce, adalarca ve şehirlerce uzakta olan bir insana âşık olur muydunuz? 
 
Kendinize yapar mıydınız bunu?
 
Bu hikâye, uzak bir ilişkinin hikâyesi! Birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz konuşan; birbirlerine bu kadar uzak, ama bir o kadar da yakın olan; aralarına giren onca kilometreye rağmen birbirlerine âşık iki insanın hikâyesi! Burası bizim gezegenimiz, burada her şey anını bekler. Burası, bizim 3391 kilometrelik gezegenimiz…
 
“Seni görmem için yanımda olmana gerek yok. Gözlerim kapalıyken de görebiliyorum seni. Zaten seni gözlerim kapalıyken görebiliyorum sadece…”

Kitap Adı : 3391 Km (Ciltli)
Yayın Tarihi : 12.02.2019
Yazar : Beyza Alkoç
Yayın Evi : İNDİGO KİTAP
Sayfa Sayısı : 472
ISBN : {isbn}

3391 Km (Ciltli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 3391 Km (Ciltli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

3391 Km (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

İNDİGO KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Beyza Alkoç olan 3391 Km (Ciltli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

3391 Km (Ciltli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 3391 Km (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNDİGO KİTAP ait olan 3391 Km (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

3391 Km (Ciltli) Google Drive İle PDF İndir

3391 Km (Ciltli) Yandex Disk İle PDF İndir

3391 Km (Ciltli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel