39 Pdf İndir *Ücretsiz

39 Pdf İndir – 39 PDF Kitap İndir

39 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden39 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

39 Bilgileri

Onunla yaşlanmak istiyorum. Önüne ve arkasına noktalar, virgüller koymadan, sınırları olmayan, soruları çoğalmayan bir yaşlanma isteği bu. Ona dokunmak, her dokunmamla yüreğimi yeni baştan şarj edecek duyguyu, heyecanı yaşamak ve yaşatmak istiyorum. Ne daha fazlası, ne eksiği. Bunun tek yolunun yalnızca benim olmasından geçiyor olduğunu bilmem, bu bilmeye karşılık sadece benden gelen birkaç kırık sözcük dışında onun sessiz bir güzellik tanrıçası gibi sadece dinlemekle yetinmesi, her gün, her an yüreğimden koca koca parçaların eksilmesine, eritmesine, yüreğimi paslı zincirlerle can evime hapsetmesine götürüyordu. Görmüyordu ki. Sessiz tanrıçam, görmüyordu…

Kitap Adı : 39
Yayın Tarihi : 09.05.2013
Yazar : Hüseyin Akpınar
Yayın Evi : FAVORİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 298
ISBN : {isbn}

39 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 39 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

39 Kitabı Hakkında Bilgiler

FAVORİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Hüseyin Akpınar olan 39 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

39 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 39 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. FAVORİ YAYINLARI ait olan 39 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

39 Google Drive İle PDF İndir

39 Yandex Disk İle PDF İndir

39 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel