483. Sokak Pdf İndir *Ücretsiz

483. Sokak Pdf İndir – 483. Sokak PDF Kitap İndir

483. Sokak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden483. Sokak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

483. Sokak Bilgileri

Annesi,
 
Cevabın, evet ya da hayır olacağı sorular sormuyordu.
Sadece hayatın kurtulacak, mutlu olacaksın diyordu.
 
Meryem, geçim derdinden, üç çocuğuna hem anne hem baba olduğundan bahsederken, Emine, tüm bunların tek çözümünün kendisinin yüzünü bile görmediği ve neredeyse kendisinden otuz yaş büyük bir adamla evlenmek olmasına anlam veremedi. Tüm yapraklarını kopardığı yasemin çiçeğinin dalını yere attı. Yasemin kokulu ellerini tekrar birleştirip yine bacaklarının arasına aldı.
 
Göz ucuyla on altı yıldır yaşadığı fakirhaneye baktı. Gözleri, her sabah şefkatle suladığı, sularken konuştuğu, pencere kenarına dizilmiş çiçeklere daldı. Avlunun ortasındaki asma ağacına, Mahir’in damdan gelen horlama sesine dikkat kesildi.
 
“Zaten mutluydum ben” dedi kısık sesle.
 
483.Sokak, insanı ruhsal derinliğiyle, insan ilişkilerini toplumsal, dönemsel boyutlarıyla işlemesiyle, çoklu ve karmaşık olayların uzun bir zaman dilimine sistematik dağılımıyla, içerdiği dramatik çelişki, çatışmaların yoğunluğu ve çarpıcılığıyla dikkat çekiyor. Unutulan ve içi boşaltılan temel değerlere sahip çıkıyor.

Kitap Adı : 483. Sokak
Yayın Tarihi : 12.02.2021
Yazar : Özhan Özdemir
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 212
ISBN : {isbn}

483. Sokak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 483. Sokak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

483. Sokak Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Özhan Özdemir olan 483. Sokak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

483. Sokak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 483. Sokak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan 483. Sokak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

483. Sokak Google Drive İle PDF İndir

483. Sokak Yandex Disk İle PDF İndir

483. Sokak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel