6 Lezzet Diyeti Pdf İndir – NİLÜFER DAMALI EĞİTİM, KÜLTÜR ve ÇEVRE VAKFI Pdf İndir

6 Lezzet Diyeti Pdf İndir – 6 Lezzet Diyeti PDF Kitap İndir

6 Lezzet Diyeti ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden6 Lezzet Diyeti ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

6 Lezzet Diyeti Bilgileri

’Bana bundan 10 yıl önce Doğu tıbbı ve yaklaşımı hakkında bir kitap yazacağımı söyleselerdi, gülerdim.  Ben bir girişimci, mühendis ve araştırmacı olarak yaşamım boyunca, sorun çözdüm, proje yürüttüm, ölçlebilen maddasel tezlerle, sonuçlarla çaıştım. Ancak, son yıllarda sağlık kousunda yaşadığım birkaç tecrübe, tam olarak ölçümlenmemesine rağmen, Doğu tıbbının da ciddiye alınacak bir konu olduğunu gösterdi…
 
Bunlardan biri de ‘’ayurveda’’… Binlerce yıldır uygulanan Hint sağlık bilimi…
 
Batı dünyasında da gün geçtikçe daha sağlıksız hale gelen bir konu var… Beslenme…
 
Yanlış beslenme ve yanlış yaşam tarzı nedeniyle birçok hastalık hızla yayılmakta… Faydalı olacağı nedeniyle, 6 Lezzet kavrama dayalı, ayurveda biliminin beslenme modelini bu kitapta kısaca anlatmayı hedefledim…
 
Umarım okuyanlara farkındalık yaratarak, daha sağlıklı olmalarına faydası olur… ‘’
                                  
Atom Damalı

Kitap Adı : 6 Lezzet Diyeti
Yayın Tarihi : 15.06.2017
Yazar : Atom Damalı
Yayın Evi : NİLÜFER DAMALI EĞİTİM, KÜLTÜR ve ÇEVRE VAKFI
Sayfa Sayısı : 190
ISBN : {isbn}

6 Lezzet Diyeti Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde 6 Lezzet Diyeti indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

6 Lezzet Diyeti Kitabı Hakkında Bilgiler

NİLÜFER DAMALI EĞİTİM, KÜLTÜR ve ÇEVRE VAKFI çıkarmış olduğu yazarı Atom Damalı olan 6 Lezzet Diyeti kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

6 Lezzet Diyeti Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için 6 Lezzet Diyeti Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NİLÜFER DAMALI EĞİTİM, KÜLTÜR ve ÇEVRE VAKFI ait olan 6 Lezzet Diyeti kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

6 Lezzet Diyeti Google Drive İle PDF İndir

6 Lezzet Diyeti Yandex Disk İle PDF İndir

6 Lezzet Diyeti Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel