Abidik Cilt 1 Pdf İndir *Ücretsiz

Abidik Cilt 1 Pdf İndir – Abidik Cilt 1 PDF Kitap İndir

Abidik Cilt 1 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAbidik Cilt 1 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Abidik Cilt 1 Bilgileri

Çaresizlik…
İnsanın kendini bağlaması kadar güç ve yıpratıcı daha ne olabilir ki…
Durgun, sessiz, çarşaf gibi sakin bir denize benzerken yüzü, bir ırmak gibi alttan alttan yüksek debilerle akıp gidiyordu özü… Belliydi… Kalp ritmini bozmuş, dil tadını kaybetmiş, el ayarından uzaklaşmış, rota şaşmış….
“Hey dostum, ne bu?” dedim,
“Yokluk” dedi…
“Nasıl yani?” dedim,
“çokluk” dedi…
Kafam karıştı, şaşırdım ve sonra “Yokluk ne, çokluk ne?” dedim, irkildi…
Titredi sanki, kendinden geçti, gözlerini kapattı, derin bir huşu içinde çok derin bir nefes çekti… Ve sonra gözleriyle birlikte, sımsıkı olmuş avuçlarını da açıp gösterdi;
“Ne görüyorsun?” diye sordu,
“Hiç!” dedim,
“İşte bu yokluk!” dedi ve devam etti: “Ama avucumu açana kadar, gözlerim kapalıyken, titrerken çokluk vardı. Ve ben bu kadar çok hissederken, gözlerimi açtığımda gördüğüm yokluğa isyan ediyorum. Yaşadığım çaresizliğe başkaldırıyorum. Ama yoruldum… Bir zerresi dahi unutulmayan çokluğun bir gölgesi kadar yokluğuna dayanamaz oldum!… Ve işte bu yüzdendir ki Artık, ne büyük olmak ne de büyük denizde boğulmak; tek istediğim, küçük bir liman bulup kulübesine sığınmak…” dedi.
…. Anladım
Cız ettim…
Anladım ki
Ben de çaresizdim…

Kitap Adı : Abidik Cilt 1
Yayın Tarihi : 01.11.2012
Yazar : Bünyamin Çetinkaya
Yayın Evi : PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 112
ISBN : {isbn}

Abidik Cilt 1 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Abidik Cilt 1 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Abidik Cilt 1 Kitabı Hakkında Bilgiler

PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Bünyamin Çetinkaya olan Abidik Cilt 1 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Abidik Cilt 1 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Abidik Cilt 1 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK ait olan Abidik Cilt 1 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Abidik Cilt 1 Google Drive İle PDF İndir

Abidik Cilt 1 Yandex Disk İle PDF İndir

Abidik Cilt 1 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel