Açık Şehir Pdf İndir *Ücretsiz

Açık Şehir Pdf İndir – Açık Şehir PDF Kitap İndir

Açık Şehir ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAçık Şehir ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Açık Şehir Bilgileri

Yılın en iyi romanı, hayal meyal ve kıvrımlı, W. G. Sebald’ın en iyi romanları gibi…  Alain de Botton
 
“Ve işte geçen sonbahar akşam yürüyüşlerine başladığımda, Morningside Heights’ın şehirde dolaşmak için iyi bir başlangıç noktası olduğunu keşfettim… 
Kalabalık sokaklardan geçmek demek gün içinde görmeye alışık olduğumdan daha fazla, yüzlerce, hatta binlerce daha fazla insan görmem demekti, fakat bu sayısız yüzün bıraktığı etki, hissettiğim yalnızlığı dindirmek şöyle dursun, daha da artırıyordu… Bu yürüyüşler bir ihtiyacı karşılıyordu: İş yerimde sıkı sıkıya denetim altına alınmış zihinsel ortamdan bir kurtuluşu ifade ediyordu, bunun bir terapi olduğunu keşfettiğimde normal bir şeye dönüştüler ve yürümeye başlamadan önceki yaşamın nasıl olduğunu unuttum. İş, bir mükemmeliyet ve yeterlik rejimiydi ve bunların ikisinde de ne doğaçlamaya ne de hataları mazur görmeye yer vardı. Araştırma projem ne kadar ilginç olsa da –yaşlılarda duygulanım bozuklukları üzerine klinik bir araştırma sürdürüyordum– ayrıntı düzeyindeki talepkârlığı o zamana dek yaptığım hiçbir şeyle boy ölçüşemeyecek karmaşıklıktaydı. Sokaklar tüm bunlarla hoş bir tezat teşkil ediyordu. Nereden sola döneceğim, terk edilmiş bir binanın önünde düşüncelerime gömülü bir hâlde daha ne kadar kalacağım, güneşin New Jersey üzerinde batışını mı seyredeceğim yoksa Doğu Yakası’nın Queens’e bakan tarafında gölgelerin içinde mi ilerleyeceğim gibi kararların hiçbirinin önemi yoktu ve tam da bu nedenle özgürlük hissi veriyordu…”

Kitap Adı : Açık Şehir
Yayın Tarihi : 29.11.2021
Yazar : Teju Cole
Yayın Evi : MONOKL YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 240
ISBN : {isbn}

Açık Şehir Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Açık Şehir indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Açık Şehir Kitabı Hakkında Bilgiler

MONOKL YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Teju Cole olan Açık Şehir kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Açık Şehir Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Açık Şehir Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MONOKL YAYINLARI ait olan Açık Şehir kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Açık Şehir Google Drive İle PDF İndir

Açık Şehir Yandex Disk İle PDF İndir

Açık Şehir Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel