Affın Kapısı Tövbe Pdf İndir *Ücretsiz

Affın Kapısı Tövbe Pdf İndir – Affın Kapısı Tövbe PDF Kitap İndir

Affın Kapısı Tövbe ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAffın Kapısı Tövbe ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Affın Kapısı Tövbe Bilgileri

Kul, rahmet-i ilâhîyi idrak etmek ve kendi aczini bilmek için ara sıra günah işler. Acz ve kulluğunu bilen tövbe etmiş demektir. Zîra tövbe, Allah’a geri dönmek demektir.
 
“Tövbe, günah işlendiği anda elde edilen tadın o günah hatırlandığında kaybolmasıdır.” (Ahmed er-Rifâî, Sohbet Meclisleri, s. 95)
 
Günah, insanın kendi kendine zulmüdür. Çünkü günahı ile kahr-ı ilâhîyi davet eder ve onun sıkıntısıyla kendine zulmeder. Fakat zulmün sonu tövbe ise cemâl, af, yani lütf-ı ilâhî tecellî eder.
 

“Abdestte teyemmümün su yerine geçmesi gibi, tövbe de itaatin yerine geçer. İtaatkâr olan insanın itaati vardır ama itaat etmeyenin tövbesi vardır. İtaatin karşılığı cennettir, tövbenin karşılığı ise aşktır: ‘Muhakkak ki Allah tövbe edenleri sever.’ (Bakara, 222)” (William Chittick, Divine Love, s. 307.)

Kitap Adı : Affın Kapısı Tövbe
Yayın Tarihi : 17.05.2018
Yazar : Cemalnur Sargut
Yayın Evi : NEFES YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 152
ISBN : {isbn}

Affın Kapısı Tövbe Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Affın Kapısı Tövbe indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Affın Kapısı Tövbe Kitabı Hakkında Bilgiler

NEFES YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Cemalnur Sargut olan Affın Kapısı Tövbe kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Affın Kapısı Tövbe Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Affın Kapısı Tövbe Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NEFES YAYINLARI ait olan Affın Kapısı Tövbe kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Affın Kapısı Tövbe Google Drive İle PDF İndir

Affın Kapısı Tövbe Yandex Disk İle PDF İndir

Affın Kapısı Tövbe Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel