Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Pdf İndir *Ücretsiz

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Pdf İndir – Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar PDF Kitap İndir

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAkıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Bilgileri

Elinizdeki kitap çağların süzgecinden geçmiş ve insanları yüzyıllar boyunca özel hayatta ve iş hayatında nasıl başarılı olunabileceği konusunda aydınlatmış bir felsefe kitabıdır. İspanyol Cizvit papazı Baltasar Gracián tarafından 17. yüzyılda yazılan bu “yaşama sanatı rehberi” hepimize arkadaşlık, liderlik, duygu yönetimi gibi son derece önemli konularda yol gösteriyor. Ayrıca bizlere başarı ve ahlak arasında seçim yapmadan, hem ahlaklı hem de başarılı olmanın ipuçlarını veriyor.

Edebiyat ve felsefe tarihçileri tarafından Hsün Tsu’nun (Sun Tzu) Savaş Sanatı, Machiavelli’nin Hükümdar ve Lao Tse’nin Erdem Kitabı gibi kitaplarıyla eşdeğer tutulan bu anıtsal eser, aydınlanma ve ilerleme üzerine kafa yoran herkese bir ömür boyu eşlik etmek üzere hazırlanmıştır. Yaşadığı dönemde üstleri tarafından pek de onaylanmayan vaazlar vermiş olan Baltasar Gracián, ilk kitaplarında takma adlar kullanmışsa da AKILLI YAŞAMA SANATI’nı her şeyi göze alarak kendi adıyla yayımlatmıştır.
Schopenhauer, Nietzsche ve André Gide gibi düşünürler tarafından baş tacı edilen AKILLI YAŞAMA SANATI birçok dile çevrildi. İngilizce çevirisi 1992’de Washington Post’un çok-satanlar listesinde iki hafta kaldı ve toplam 200.000 adet sattı. Sizin de bu kitabı elinizden düşürmeyeceğinize, ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz.

“Tamamıyla eşsiz! Hayatın her döneminde başvurulması gereken bir kitap.” – Schopenhauer

“Avrupa kültürü ahlaki zekâ konusunda bundan daha iyi ve karmaşık bir eser üretmemiştir.” – Nietzsche

“Hayranlık uyandırıcı derecede zekice!” – André Gide

Kitap Adı : Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar
Yayın Tarihi : 27.11.2020
Yazar : Baltasar Gracian
Yayın Evi : MAYA KİTAP
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : {isbn}

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Kitabı Hakkında Bilgiler

MAYA KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Baltasar Gracian olan Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MAYA KİTAP ait olan Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Google Drive İle PDF İndir

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Yandex Disk İle PDF İndir

Akıllı Yaşama Sanatı Felsefi Aforizmalar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel