Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Pdf İndir *Ücretsiz

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Pdf İndir – Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı PDF Kitap İndir

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAlaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Bilgileri

“Bazı anılar vardır ki sizi hiç bırakmazlar. Genç bir kadın genç bir erkek olursunuz ya da yaşlanırsınız ama o anılar hâlâ gencecik ve hep yanı başınızdadırlar. Peşimi bırakmayan anılarla baş edemediğim bir gün, biz savaşı yaşayanlar, neden barış istiyoruz sorusuna yanıtlarımızı, gelecek kuşaklara yazacağımız mektuplarımızla anlatabiliriz diye düşündüm.
Hayat, birdenbire acılar, yokluklar, yoksulluklar sunabilir çocuklara. Bir anda adları göçmene dönüşebilir. Ölümün zifiri ışığının vücutlarında gezindiği gerçeği ile birdenbire yüz yüze gelebilirler. Tıpkı çocukluğumuz gibi…
Alaşiya Mektupları, savaşı yaşayan sanatçılardan Dünya Barışına çağrıdır. Fyodor Mihayloviç Dostoyevski nin söylediği gibi insan, insandan sorumludur.”
Mine Ömer 
“Keşke hep çocuk kalabilse insanlar…
Zehirli dillerinden salyaları akmasa, masal diye anlatırken vahşeti…
Evlerimizi yıkacaklarına, putları yıksalar keşke. Ne çocuklar göç yollarında ölür; ne de PUTlar uğruna bombalanırdı şehirler..
O zaman, kanlı çizgiler bölmezdi toprakları; ne dikenli teller olurdu, ne de duvarlar…
Denizlerde insan ölüleri değil, balıklar yüzerdi yalnız…
Keşke hep çocuk kalabilse insanlar…
Düşlerimiz kadar temiz olurdu dünya…”
Tamer Öncül
Ahmet Yıkık/Dr. Arif A. Albayrak/Bedia Balses/Ceyhan Özyıldız/Çiğdem Kutlu Güney/Dervişe Güneyyeli Kutlu/Emel Kaya/Emilios Solomou/ Evrithi Giperiklis Papatopulu /Fatoş Avcısoyu Ruso/Fatma Akilhoca/Feriha Altıok/Fikret Demirağ/Gürgenç Korkmazel/Hakkı Yücel/İbrahim Aziz/Kostas Limbouris/Maria Sıakallı/Mine Ömer/Myrto Azina Hronidy/Neşe Yaşın/Neriman Cahit/Raşit Pertev/Senem Gökel Şirin Zaimoğlu/Tamer Öncül/Vivian Avraamidu Plumbi/Zehra Beyli/Zeki Ali

Kitap Adı : Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı
Yayın Tarihi : 26.06.2019
Yazar : Kolektif
Yayın Evi : NEZİH-ER YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 176
ISBN : {isbn}

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Kitabı Hakkında Bilgiler

NEZİH-ER YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Kolektif  olan Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NEZİH-ER YAYINLARI ait olan Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Google Drive İle PDF İndir

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Yandex Disk İle PDF İndir

Alaşiya Mektupları Gelecek Kuşaklara Dünya Barışı İçin Çağrı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel