Ali Baba ve Kırk Haramiler Pdf İndir *Ücretsiz

Ali Baba ve Kırk Haramiler Pdf İndir – Ali Baba ve Kırk Haramiler PDF Kitap İndir

Ali Baba ve Kırk Haramiler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAli Baba ve Kırk Haramiler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ali Baba ve Kırk Haramiler Bilgileri

Bir zamanlar, İran ile Hindistan sınırı arasındaki bir şehirde, iki kardeş yaşardı. Birinin adı Kasım’dı. Diğerini ise “Ali Baba” diye çağırırlardı. Babalarından kayda değer bir miras kalmadığı için iki kardeşin varlığının  eşit olması gerekirdi. Ama tesadüfler onları ayrı ayrı yollara sürükleyecekti…
 
Kasım’ın evlendiği kız, zengin bir aileden geliyordu. Evlendikten kısa bir süre sonra büyük bir mirasa kondu. Tıka basa mal ile dolu bir dükkân ve içerisi oldukça iyi mallarla doldurulmuş bir de depoya sahip oldu. Bunlar dışında yeni geline babasından tarlalar ve çiftliklerde kalmıştı. Eşinin mirası sayesinde Kasım artık şehrin zenginleri arasında yer alıyordu.  Kardeşinin aksine Ali Baba, tıpkı kendisi gibi yoksul bir kız ile evlenmişti. Ailesini geçindirebilmek için Ali Baba, kentin dışındaki ormana gider ve kestiği odunları eşeklerine yükleyerek kente getirir ve pazarda satardı. Kazandığı para ile de kıt kanaat geçinirdi. Bu iş için kullandığı üç eşekten başka malı mülkü de yoktu.

Kitap Adı : Ali Baba ve Kırk Haramiler
Yayın Tarihi : 26.08.2020
Yazar : Antoine Galland
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 80
ISBN : {isbn}

Ali Baba ve Kırk Haramiler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ali Baba ve Kırk Haramiler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ali Baba ve Kırk Haramiler Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Antoine Galland olan Ali Baba ve Kırk Haramiler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ali Baba ve Kırk Haramiler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ali Baba ve Kırk Haramiler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Ali Baba ve Kırk Haramiler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ali Baba ve Kırk Haramiler Google Drive İle PDF İndir

Ali Baba ve Kırk Haramiler Yandex Disk İle PDF İndir

Ali Baba ve Kırk Haramiler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel