Alice Teşkilatı Pdf İndir *Ücretsiz

Alice Teşkilatı Pdf İndir – Alice Teşkilatı PDF Kitap İndir

Alice Teşkilatı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAlice Teşkilatı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Alice Teşkilatı Bilgileri

New York Times çoksatan yazarı Kate Quinn bu büyüleyici romanında iki kadını; savaş sırasında istihbarat teşkilatında görev almış bir casusla, kuzenini arayan sıradışı bir Amerikalı genç kızı buluşturuyor.
 
Savaşın darmadağın ettiği dünyanın bir köşesinde, üniversitede okuyan Charlie St. Clair hamiledir, evli değildir ve itibarlı ailesinin baskısı altındadır. Hayatta sahip olduğu tek şey, savaşta ortadan kaybolan sevgili kuzeni Rose’un hâlâ hayatta olabileceğine dair umududur. Annesi, Charlie’nin hamileliğini sonlandırmak üzere onu Avrupa’ya getirdiğinde Charlie kaçmaya karar verir ve Londra’ya doğru yola çıkar. Rose neredesin?
 
Eve Gardiner Almanlara karşı savaşa katılmak için yanıp tutuşurken, casus olarak işgal altındaki Fransa’ya gönderilir.
Geniş bir istihbarat teşkilatını yöneten “Casuslar Kraliçesi” Alice (Lili) tarafından eğitilir… Savaş boyunca yaşadıkları, Eve’in zihninde otuz yıl sonra bile ilk günkü kadar canlıdır. Savaştan sonraki günlerini, kendini kaybedene kadar içerek geçirir. Ta ki genç bir Amerikalı kapısına dayanıp yıllardır duymadığı bir adı söyleyerek onu gerçeğin peşine düşmeye ikna edene kadar…
 
Gerçek nereden göz kırparsa Eve ve Charlie oradadır artık.
Geliyor musun?
 
Kötülük Çiçekleri tomurcuklanır, açar, büyür ama asla solmaz.
Onların sadece adları değişir. Tarihin pek de yazmadığı adları…
Cesur, inatçı, tutkulu ve yaşadığı zamanın ötesindeki bütün
kadınların adları… Bu roman, onlarındır.

Kitap Adı : Alice Teşkilatı
Yayın Tarihi : 07.02.2022
Yazar : Kate Quinn
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 552
ISBN : {isbn}

Alice Teşkilatı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Alice Teşkilatı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Alice Teşkilatı Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Kate Quinn olan Alice Teşkilatı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Alice Teşkilatı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Alice Teşkilatı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Alice Teşkilatı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Alice Teşkilatı Google Drive İle PDF İndir

Alice Teşkilatı Yandex Disk İle PDF İndir

Alice Teşkilatı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel