Ametist / Yeni Dünya 1 Pdf İndir *Ücretsiz

Ametist / Yeni Dünya 1 Pdf İndir – Ametist / Yeni Dünya 1 PDF Kitap İndir

Ametist / Yeni Dünya 1 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAmetist / Yeni Dünya 1 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ametist / Yeni Dünya 1 Bilgileri

Yeni Dünya projesinin asıl amacı halka duyurulmamıştı. Daha önce gidilen gezegenlerin nedenlerine benzer fikirler öne sürülmüştü; keşif, koloni, kaynak… Fakat asıl neden bunlardan hiçbiri değildi. Yeni Dünya’yı diğer gezegenlerden ayıran bilinen ve bilinmeyen onlarca, belki de yüzlerce farklılık vardı. Bunların başında gezegene gidecek olan kişilerin seçilmiş kişiler olması geliyordu. Hepsinin bir ortak noktası vardı fakat hiçbiri bunun farkında değildi.
Dolunay Ateş de onlardan biriydi. Üstelik ilk gruptaydı. Ve belki de Yeni Dünya’nın etkisini en çok hissedenlerden biri olacaktı. Dünya’dayken de sıradan biri değildi, başka bir gezegende sakin duracağını kim söyleyebilirdi?
Ametist şehri o yılın dönüm noktasıydı. İsyanların, devrimlerin ve savaşların ilk kısmı Yeni Dünya’nın kalbi olan bu şehirde başlayacaktı. Yüzlerce dostun ve düşmanın, aşkın ve nefretin, yok oluşun ve yeniden doğuşun hikâyesinin başladığı yerdi.
“Meltem Özkaya Wattpad’den klişe olmayan hikâyelerin de çıkabileceğinin ve Türklerin de harika genç-bilim kurgular yazabileceğinin bir kanıtı. Ametist kesinlikle okunmaya değer bir eser.”
-Ayşenur Nazlı
“Ametist sizi gelecekte, başka bir dünyada sıradışı bir yolculuğa çıkarıyor. Gelecek vadeden bir hayal gücü ve fantastik bilim kurguya renk getiren bir kitap.”
-Siyah Lotus

Kitap Adı : Ametist / Yeni Dünya 1
Yayın Tarihi : 09.11.2016
Yazar : Meltem Özkaya
Yayın Evi : POSTİGA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 168
ISBN : {isbn}

Ametist / Yeni Dünya 1 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ametist / Yeni Dünya 1 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ametist / Yeni Dünya 1 Kitabı Hakkında Bilgiler

POSTİGA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Meltem Özkaya olan Ametist / Yeni Dünya 1 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ametist / Yeni Dünya 1 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ametist / Yeni Dünya 1 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. POSTİGA YAYINLARI ait olan Ametist / Yeni Dünya 1 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ametist / Yeni Dünya 1 Google Drive İle PDF İndir

Ametist / Yeni Dünya 1 Yandex Disk İle PDF İndir

Ametist / Yeni Dünya 1 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel