Anılar (Birinci Cilt) Pdf İndir *Ücretsiz

Anılar (Birinci Cilt) Pdf İndir – Anılar (Birinci Cilt) PDF Kitap İndir

Anılar (Birinci Cilt) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAnılar (Birinci Cilt) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Anılar (Birinci Cilt) Bilgileri

2016’da Nobel Edebiyat Ödülü’ne layık görülen Bob Dylan, Anılar: Birinci Cilt’te hayatındaki ve kariyerindeki kritik dönemeçleri bir günlük gibi kaleme alıyor. Dylan’la aynı masaya oturup konuşuyormuşsunuz hissi yaratan bu samimi metinler, 1960’ları, Dylan’ın şarkı söylemeye başladığı ilk yılları, ışıltılı ve acımasız New York günlerini, zamanın büyük folk ve caz ustalarını anlatıyor. Dylan’ın New York’u büyülü bir olasılıklar şehridir –dumanlı barlar, gece partileri, felsefi uyanışlar, siyasi patlamalar, hareketli sokaklar, birbirinden ilginç karakterler, kaybedenler, varoluşçular, beatnikler, serseriler, geçici aşklar, unutulmaz dostluklar… Dylan bu kitapta sadece 60’ları ve New York’u değil, 90’lı yıllara kadarki Amerika yolculuklarını ve şarkılarının hikayelerini de kayda geçiriyor.
 
Bazen şiirsel, bazen felsefi, bazen de ironik bir tona bürünen Anılar’da Bob Dylan hayatının parıltılı olduğu kadar mutsuz ve karanlık dönemlerini de birer itiraf gibi okurla paylaşarak Dylan’ı Dylan yapan her şeyi gözler önüne seriyor. Hayatını etkileyen karakterlerin yanı sıra, beslendiği müzikal ve edebi kaynaklar, Woody Guthrie ve Joan Baez gibi müzisyenler, Rimbaud ve Poe gibi şairler, Gogol, Balzac, Melville ve Jack Kerouac gibi yazarlar da yolculuğunda Dylan’a eşlik ediyor.
 
Türkiyeli okurlar için bir de sürpriz var: aile kökenleri Türkiye’ye uzanan Dylan, kitabında bu aidiyetin ailesindeki ve çocukluğundaki etkilerine dair ilginç ayrıntılara yer veriyor.
 
Anılar, hem efsanevi bir rockstar’ın inişli çıkışlı hayatına hem de tarihin çalkantılı ve yoğun bir dönemine tanıklık etmek isteyenler için eşsiz bir kitap.
 
Anılar herkesi hayrete düşürdü… Tam bir başyapıt.” Sunday Times
 
“Dylan’ın derinlikli, güzel Anılar’ı herkesi afallattı.” Nick Hornby
 
“Hiç kimse Dylan’ın böyle bir kitap yazacağını düşünemezdi herhalde.” Hanif Kureishi

Kitap Adı : Anılar (Birinci Cilt)
Yayın Tarihi : 05.01.2022
Yazar : Bob Dylan
Yayın Evi : BİRİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 245
ISBN : {isbn}

Anılar (Birinci Cilt) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Anılar (Birinci Cilt) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Anılar (Birinci Cilt) Kitabı Hakkında Bilgiler

BİRİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Bob Dylan olan Anılar (Birinci Cilt) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Anılar (Birinci Cilt) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Anılar (Birinci Cilt) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BİRİ YAYINLARI ait olan Anılar (Birinci Cilt) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Anılar (Birinci Cilt) Google Drive İle PDF İndir

Anılar (Birinci Cilt) Yandex Disk İle PDF İndir

Anılar (Birinci Cilt) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel