Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Pdf İndir *Ücretsiz

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Pdf İndir – Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih PDF Kitap İndir

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAnti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Bilgileri

Elinizde tuttuğunuz kitap ne bir polemik ne de tartışma içermektedir. Amaç yalnızca en yakın geçmişimize ait bir dizi gerçeğin ortaya konmasıdır.

Bilindiği gibi Friedrich Engels’in Marxizmin temel eserlerinden “Anti Dühring”; Eugen Dühring’in, Marxizmin yerini alması düşüncesiyle kendi sosyalizmine ilişkin yorumuna karşı savunma olarak yazılmış bir kitaptır.

Bu kitap ise bir savunma değildir. Yakın tarihimizle ilgili gerçeklerin ilk ağızdan ifadesi ve belgelerle desteklenmesidir.
Yazar, kendini ne Engels ile ne de bu kitabı Anti-Dühring ile karşılaştırıyor. Yalnızca, ironik bir dille gerçekleri anlatıyor.
Kitabımızın konusunu bir süre önce yayımlanan “İnsana ve Demokrasiye Adanmış Bir Hayat… NURETTİN SÖZEN” adlı kitap oluşturuyor. Söz konusu kitabın yanlış anlattığı veya çarpıttığı olaylara ışık tutuluyor. Ayrıca ihmal edilmiş isimler, hiç söz edilmeden geçiştirilmiş önemli olaylar gün yüzüne çıkarılıyor.

Yazar, yalnızca “Altüst Edilen Yakın Tarih” yanlış bilinmesin düşüncesiyle doğruları yazmaya ve belgelemeye gayret etmiştir. Bu amaçla da olayların içinde olan, kitapta sözü edilen veya edilmeyen kişilerle konuşmuş; günlük gazetelerde yayımlanan haberleri dikkate alarak ve adı geçen kitabı kelime kelime gözden geçirerek doğruları yazmaya çalışmıştır.

Kitap Adı : Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih
Yayın Tarihi : 06.11.2014
Yazar : Ergun Göknel
Yayın Evi : İSKENDERİYE KİTAP
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : {isbn}

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Kitabı Hakkında Bilgiler

İSKENDERİYE KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Ergun Göknel olan Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İSKENDERİYE KİTAP ait olan Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Google Drive İle PDF İndir

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Yandex Disk İle PDF İndir

Anti Nuring Altüst Edilen Yakın Tarih Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel