Arkadaşıma Veda Pdf İndir *Ücretsiz

Arkadaşıma Veda Pdf İndir – Arkadaşıma Veda PDF Kitap İndir

Arkadaşıma Veda ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenArkadaşıma Veda ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Arkadaşıma Veda Bilgileri

“İşte bu kitap, oğluma yazdığım mektubumdur, yüreği daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadaşın hayallerini gerçekleştirme hikâyesidir.” Edebiyatımızın güçlü kalemi Zülfü Livaneli, Cumhuriyet’in kurucusu ve yirminci yüzyılın büyük lideri Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatıyor. Tanışma hikâyelerinden Cumhuriyet’in kuruluşuna giden zaman içinde tüm yaşananlara eşlik eden bir dostluk; bir hayali gerçek kılan iki yürekli insan: Salih Bozok ve Mustafa Kemal Atatürk. Arkadaşıma Veda, can dostu, silah arkadaşı, sadık yaveri Salih Bozok’un gözünden Mustafa Kemal Atatürk’ü, okul ve askerlik hayatını, annesiyle kurduğu ilişkiyi, doğa ve hayvan sevgisini aktarıyor. Altı yaşında Selanik’te başlayıp 10 Kasım 1938’de İstanbul’da fiziki varlığı sonlanan bu yoldaşlık hikâyesi, Zülfü Livaneli’nin kalemi ve Ergün Gündüz’ün çizimleriyle…

Kitap Adı : Arkadaşıma Veda
Yayın Tarihi : 07.12.2021
Yazar : Zülfü Livaneli
Yayın Evi : İNKILAP KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 172
ISBN : {isbn}

Arkadaşıma Veda Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Arkadaşıma Veda indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Arkadaşıma Veda Kitabı Hakkında Bilgiler

İNKILAP KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Zülfü Livaneli olan Arkadaşıma Veda kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Arkadaşıma Veda Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Arkadaşıma Veda Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNKILAP KİTABEVİ ait olan Arkadaşıma Veda kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Arkadaşıma Veda Google Drive İle PDF İndir

Arkadaşıma Veda Yandex Disk İle PDF İndir

Arkadaşıma Veda Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel