Aşiyan 2 / Divane Pdf İndir *Ücretsiz

Aşiyan 2 / Divane Pdf İndir – Aşiyan 2 / Divane PDF Kitap İndir

Aşiyan 2 / Divane ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşiyan 2 / Divane ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşiyan 2 / Divane Bilgileri

8 ADET FOTOKART HEDİYELİ
 
Göğsümün hemen ortasında bir yangın vardı, alevler sardı ve biz içinde kaldık.  Yandım, yanarken yaktım. 
Onun o güne yüklediği anlamla benim yüklediğim anlam birbirini katletti. Her şeyin başladığı o yerde
ikimizin kıyameti koptu.
 
Şimdi aramızda yanan ateşin bir tarafında ben, diğer tarafında o vardı. Alevler yükseldiğinde avucumdaki yüzükleri attım o ateşe. Bu bizim kesin olarak bitişimizin en büyük göstergesiydi. Biz bitmiştik.
Ona ev olan kırık, yıkık, dökük kalbim artık bir yangın yeriydi ve o yangın sönene kadar sessizce bekledik. Geçmişimiz, hayallerimiz yandı ama kül olan biz olduk.
 
“Keşke,” dedi içtenlikle. “Keşke bu kadar güçlü bir kadın olmasaydın diyorum bazen.” O konuştukça duygularım birbirine karıştı. “Kimseye kaldıramayacağı dert yüklenmezmiş, insanlar gücü kadar sınanırmış.” Titrek, ızdırap dolu bir soluk aldı. “Senin derdin, senin sınavın ben olmak istemezdim.”

Kitap Adı : Aşiyan 2 / Divane
Yayın Tarihi : 04.01.2022
Yazar : Hümeyra
Yayın Evi : DOKUZ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 512
ISBN : {isbn}

Aşiyan 2 / Divane Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşiyan 2 / Divane indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşiyan 2 / Divane Kitabı Hakkında Bilgiler

DOKUZ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Hümeyra  olan Aşiyan 2 / Divane kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşiyan 2 / Divane Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşiyan 2 / Divane Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOKUZ YAYINLARI ait olan Aşiyan 2 / Divane kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşiyan 2 / Divane Google Drive İle PDF İndir

Aşiyan 2 / Divane Yandex Disk İle PDF İndir

Aşiyan 2 / Divane Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel