Aşk Kumbarası Pdf İndir *Ücretsiz

Aşk Kumbarası Pdf İndir – Aşk Kumbarası PDF Kitap İndir

Aşk Kumbarası ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşk Kumbarası ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşk Kumbarası Bilgileri

“Hayal, tek kişilik bir dünyadır. Çocuğun rüyası gibi… Uyanınca çocuğun avucunu heyecanla açması gibi. Hayal, tek kişilik bir dünyadır. İnsanın rüyasından uyandığı an; ‘Rüyaymış, keşke uyanmasaydım.’ demesi gibi. Hayalinde buzlardan, buzlar ülkesi yapabilirsin; o ülkenin güneşle birlikte yok olması gibi. Hayalinde bazen büyük bir ordu kurar insan, ama gerçekte tek askeri yoktur, hayal budur işte. Hayalinde gelenin vardır ama o gelmez. Hayalinde sevenin vardır ama o sevmez. Hayalinde özleyenin vardır ama o bunu bilmez. Hayal işte…
Kelimeleri süsleye süsleye sana güzel cümleler kuramıyor olabilirim, ama bu sana basitçe de olsa, içtenlikle seni seviyorum dememe engel değil. Şimdi ellerini ver bana, ellerin kalbime dokunsun. Dokunsun ki, senin elerini ellerimle tutamayacak kadar seni kaybetmekten korktuğumu anla.Sen benim içimi ısıttın, ben senin kalbine güneş gibi doğmadan bu dünyadan gidemem. Doğanın kanununda yaz var, kış var… Kanunu zorlar, hayatı zorlarım ama senin kalbine kışı haram ederim.”

Kitap Adı : Aşk Kumbarası
Yayın Tarihi : 21.10.2016
Yazar : Mehmet Kırış
Yayın Evi : SEMERCİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 156
ISBN : {isbn}

Aşk Kumbarası Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşk Kumbarası indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşk Kumbarası Kitabı Hakkında Bilgiler

SEMERCİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mehmet Kırış olan Aşk Kumbarası kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşk Kumbarası Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşk Kumbarası Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SEMERCİ YAYINLARI ait olan Aşk Kumbarası kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşk Kumbarası Google Drive İle PDF İndir

Aşk Kumbarası Yandex Disk İle PDF İndir

Aşk Kumbarası Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel