Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Pdf İndir *Ücretsiz

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Pdf İndir – Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre PDF Kitap İndir

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Bilgileri

“Ben beni bıraktığım zaman, sen beni bırakma Yâ Râb!”
Ölümlünün ölümlüye aşkı, rüzgârda kuma yazı yazmak gibidir…
“Bütün dünyadan vazgeçtim, ahiret gözümde kalmadı. Ölmeden evvel ölüp, kanımı nefsime helal ettirdim. Aşk ile yandım, aşka battım da aşktan doğan bir nur oldum. Aşk sarayının mumuna, Hakk’ın pervanesiyim. Belâlardan çiçekler toplayıp, zehri bal eyledim. Doğduğum andan itibaren hep ağladım, hiç gülmedim. Nihayet ulûhiyetin kutsal makamına erdim. Kendi vehmî varlığımı yok ettim. Hz. Peygamber’in, ‘lî ma’allah’ makamına ulaşıp, aşk kâinatının kitabını yazdım da bir damla yaş, nasibim oldu.”
Yunus veda edip yola koyuldu. Köyün aşağı ucundaki hamamın yaslandığı yokuşu çıkınca aklı başına geldi. “Velâyet erine vardım, bana nasip sundular, alıcımın her çekirdeği başına on nefes verdiler, kâil olmadım. Ne olmayacak iş ettim, gafil oldum. İmdi bu buğday bir nice gün içinde tükenir, nefes ise ölünceye dek tükenmez. Ola ki himmet ettikleri nasibi vereler.” dedi. Kalbi buğulandı gözleri doldu, gözyaşları henüz yere düşmeden geriye döndü…

Kitap Adı : Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre
Yayın Tarihi : 30.11.2021
Yazar : Mahmut Ulu
Yayın Evi : HAYAT YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 240
ISBN : {isbn}

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Kitabı Hakkında Bilgiler

HAYAT YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mahmut Ulu olan Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HAYAT YAYINLARI ait olan Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Google Drive İle PDF İndir

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Yandex Disk İle PDF İndir

Aşka Ağlayan Derviş / Yunus Emre Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel