Aşkça Kal Hayat Pdf İndir – KUTLU YAYINEVİ Pdf İndir

Aşkça Kal Hayat Pdf İndir – Aşkça Kal Hayat PDF Kitap İndir

Aşkça Kal Hayat ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşkça Kal Hayat ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşkça Kal Hayat Bilgileri

“Akşam ezanı okundu, Hadi artık eve gel” denen zamanlardan ne kaldıysa gönlümüze miras, o var bu kitapta.
 
Mahallenin tozlu yolları, siyah ya da mavi önlüklerimizle birlikte boğazımızı kesen kolalı beyaz yakalar, salçalı ekmek, biriktirilen gazoz kapakları, misketler, çevirmeli yeşil ev telefonu, leblebi tozu, çocukluğumuz, gençliğimiz…
 
Okul sıraları, devletin dağıttığı radyasyonlu fındık, okul sütü ve öğretmenlerimizin kaynatmadan içmeyin dediği sıcak yuvalarımızın musluk suyu…
 
Arkası yarınlar, yeni çıkan şarkılar, karışık kasetler, mahcup bir gençliğin payına düşen aşklar, camın buğusuna çizilen kalpler, ölümüne dostluklar, kavgalar, küslükler, yeminler ve gidenler…

Bir akşamüstü griliğinde tellere takılan uçurtmalarımızla birlikte yiten hayallerimizin kayıp ilanıdır bu. En saf ve en masum zamanlarımıza aşkla bir özlem var okuyacağınız her satırda. Öyleyse birlikte yol alma vaktidir şimdi zihnimizden hiç silinmesin istediğimiz en güzel zamanlarımıza.

Kitap Adı : Aşkça Kal Hayat
Yayın Tarihi : 09.07.2018
Yazar : Mehmed A. Aksu
Yayın Evi : KUTLU YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 96
ISBN : {isbn}

Aşkça Kal Hayat Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşkça Kal Hayat indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşkça Kal Hayat Kitabı Hakkında Bilgiler

KUTLU YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Mehmed A. Aksu olan Aşkça Kal Hayat kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşkça Kal Hayat Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşkça Kal Hayat Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KUTLU YAYINEVİ ait olan Aşkça Kal Hayat kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşkça Kal Hayat Google Drive İle PDF İndir

Aşkça Kal Hayat Yandex Disk İle PDF İndir

Aşkça Kal Hayat Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel