Aşkın Metafiziği Pdf İndir *Ücretsiz

Aşkın Metafiziği Pdf İndir – Aşkın Metafiziği PDF Kitap İndir

Aşkın Metafiziği ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşkın Metafiziği ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşkın Metafiziği Bilgileri

Aşkın Metafiziği, Deleuze ve Guattari’nin kavramlaştırdığı “arzu felsefesi”nin önceden yazılmış, ancak çelişkili bir karalama- sıdır sanki… Küçük bir farkla: Schopenhauer aşkı, soyunu sürdürmek amacıyla insana kurulmuş hoş ve bilgece bir ‘tuzak’ olarak görür.
Öyle ya, insan demens’tir; tutkularla, öfkelerle, haykırışlarla, ani mizaç değişiklikleriyle, ihtilâçlı ve aşırı bir duygusallık gös- terir, imkânsız olanı ister ve fedakârlıkların faziletine inanır.
“Yaşamak için yaşamak”ın içini aşkla doldurmak, bir süre sonra tehlikeli bir hal alır: itidalle “için için yanma”nın, kopmayla bağlanmanın diyalogları çürütür, çökeltir çünkü insanı…
Tam da bu noktada Schopenhauer’in “irade”si devreye girer. “İrade eşsizdir, akıl dışıdır, özgürdür; zamanın ötesinde ve bu nedenle değişimin, algının ve yıkımın da ötesindedir.”
Tuhaf olan ise şudur: Schopenhauer, kadınların hiçbir zekâya sahip olmadıklarını düşünür, ama zekânın insana anneden geçtiğini savunur. Başka bir deyişle, tutkular ve eğilimler babanın, irade ve zekâ ise annenin mirasıdır.
DÜŞÜNCENİN YAPI TAŞLARI dizisi, uyumsuz insanlar olduğumuza inanmamızı arzulayan Schopenhauer’in kör iradenin oyununa yönelik tüyler ürpertici bir üslubuyla başlıyor: Aşkın Metafiziği. Eser, Mirela Axinte’nin Önsöz’ü ve Leo Franchi’in Sonsöz’üyle zenginleşiyor.

Kitap Adı : Aşkın Metafiziği
Yayın Tarihi : 11.11.2015
Yazar : Arthur Schopenhauer
Yayın Evi : ŞULE YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 75
ISBN : {isbn}

Aşkın Metafiziği Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşkın Metafiziği indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşkın Metafiziği Kitabı Hakkında Bilgiler

ŞULE YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Arthur Schopenhauer olan Aşkın Metafiziği kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşkın Metafiziği Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşkın Metafiziği Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ŞULE YAYINLARI ait olan Aşkın Metafiziği kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşkın Metafiziği Google Drive İle PDF İndir

Aşkın Metafiziği Yandex Disk İle PDF İndir

Aşkın Metafiziği Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel