Aşk’sızım Pdf İndir *Ücretsiz

Aşk’sızım Pdf İndir – Aşk’sızım PDF Kitap İndir

Aşk’sızım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşk’sızım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşk’sızım Bilgileri

Soğuk bir Konya sabahı terk ettin beni. Sıcacık mevsim tersine döndü sen gidince. Tıpkı yokluğunda dünyanın tüm renklerinin siyahtan ibaret olduğu gibi. Benim terkedilişimi öğrenmeme ise kırkikindi yağmurları şahit oldu.

Gittin. Dönüp bir kere bakmadın ‘sen’ kanayan yaralarıma. Oysa ne çok sevmiştim seni.

Ahh, be… Çok başka sevmiştim seni. Çok sevmenin suç olduğunu bilemeyecek kadar çok sevmiştim. Bakma –miş’li konuşmama hala delicesine aşığım sana. İsteyip de ulaşamamak nasıl bir duygudur bilmezsin sen. Hele de istediğin şey tam oldu derken ellerinin boş kalması ne demektir onu hiç bilmezsin. Çünkü sen anca terk etmeyi bilirsin. Ama sana bir sır vereyim mi? Terk etmek sana hiç yakışmadı.

Delirircesine özlemek, arzulamak ve ulaşamamak nedir ben bilirim. Avuçlarımın arasından kayıp giden koca bir hayata bakakalırken öğrendim bunu. Hiçbir açıklama yapmadan kayboldun ya dünyamdan, kalbim hep seni sordu bana.
‘Hiç mi sevmedi,’ dedi. Ben de ‘Sevecekti,’ dedim. ‘O da sevecekti, galiba bir işi çıktı.’

Kitap Adı : Aşk’sızım
Yayın Tarihi : 05.12.2014
Yazar : Hazal Taş
Yayın Evi : LORE KİTAP
Sayfa Sayısı : 240
ISBN : {isbn}

Aşk’sızım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşk’sızım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşk’sızım Kitabı Hakkında Bilgiler

LORE KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Hazal Taş olan Aşk’sızım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşk’sızım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşk’sızım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. LORE KİTAP ait olan Aşk’sızım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşk’sızım Google Drive İle PDF İndir

Aşk’sızım Yandex Disk İle PDF İndir

Aşk’sızım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel