Aşktan Öte Ahhşk Pdf İndir *Ücretsiz

Aşktan Öte Ahhşk Pdf İndir – Aşktan Öte Ahhşk PDF Kitap İndir

Aşktan Öte Ahhşk ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAşktan Öte Ahhşk ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aşktan Öte Ahhşk Bilgileri

Hani bavulunu toplayıp, her şeyi ardında bırakıp da gitmek istediğin o uzak diyarlar var ya… Ben seni oralara, orana götürmeye gelmişim… Masallarının ülkesine, kaybettiğin düşlerine, kırılmış hayallerine geri götürmeye gelmişim…
        Hep birini beklemişsin, belki bir mucize. ‘Biri de bana dokunsun, tüm içtenliğiyle gülümsesin yüreğime’ diye beklemekle geçmiş ömrün. Dokunmak şöyle dursun yaralamışlar. Hep koşulsuz güvenmenmiş, çok sevmenmiş hak etmediklerini yaşamana sebep olan. Değişmek zorunda kalmışsın.
Böyle çıkmamışsın oysaki yola, biliyorum. Öylesine güzelmişsin ki… Hep vermişsin, alamamışsın. Kendini bile… Ne çok yıpratmışlar içindeki o tertemiz insanı. Dünyanın aslında merkezi olduğunu, ne kadar özel olduğunu unuturmuşlar.
        Ben seni senden alıp önce, silkeleyip de üzerindeki tozları, o güzelliklerini yine sana vermeye gelmişim. İçindeki örselenmiş o çocuğun yaralarını sarmaya gelmişim.
İzin verir misin, yüreğine dokunmama? Benimle gelir misin, sonsuza?
           “Ahhşk  pembe aşk romanlarından değil asla. Psikolojiden felsefeye, edebiyattan fiziğe kadar çok farklı alanlarda insana ufuk açan, düşündüren bir roman.  Saf, sevgiliye dokunulmadan da mesafelere ve zamana nasıl dayanabileceğini gösteren, Fuzuli’yi kıskandıracak bir aşk. Divan edebiyatı kadar derin ve düşündürücü, halk edebiyatı kadar sade ve samimi, dünya klasikleri kadar da hoş bir tat bırakıyor insanda.
Seda Özdemir (Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni)”

Kitap Adı : Aşktan Öte Ahhşk
Yayın Tarihi : 21.11.2016
Yazar : Devran Tığlı
Yayın Evi : POSTİGA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 360
ISBN : {isbn}

Aşktan Öte Ahhşk Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aşktan Öte Ahhşk indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aşktan Öte Ahhşk Kitabı Hakkında Bilgiler

POSTİGA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Devran Tığlı olan Aşktan Öte Ahhşk kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aşktan Öte Ahhşk Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aşktan Öte Ahhşk Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. POSTİGA YAYINLARI ait olan Aşktan Öte Ahhşk kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aşktan Öte Ahhşk Google Drive İle PDF İndir

Aşktan Öte Ahhşk Yandex Disk İle PDF İndir

Aşktan Öte Ahhşk Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel