Aslan Postu Giymiş Eşek Pdf İndir *Ücretsiz

Aslan Postu Giymiş Eşek Pdf İndir – Aslan Postu Giymiş Eşek PDF Kitap İndir

Aslan Postu Giymiş Eşek ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAslan Postu Giymiş Eşek ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aslan Postu Giymiş Eşek Bilgileri

Ormanın yakınlarında yaşayan yaşlı bir adamın yaramaz bir eşeği varmış. Yaşlı adam, bu eşeği bir türlü kontrol edemezmiş. Yaşlı adam, eşeğe dur dediği zaman eşek ilerler, ilerle dediği zaman da eşek dururmuş. Tembel ve inatçı bir eşekmiş.
Günlerden bir gün, yaşlı adam topladığı buğdayları değirmene götürmesi için inatçı eşeğinin üzerine yığmış. İnatçı eşek, bir türlü yürümüyormuş.Yaşlı adam bu duruma çok öfkelenerek eşeğe bağırmış.
Yaşlı adama kızan eşek bu şekilde daha fazla yaşamak istemediğine karar vererek ormana doğru kaçmaya başlamış. Eşek, bir müddet sonra soluklanmak için durduğunda, yerde bir post görmüş. Biraz inceleyince bunun bir aslan postu olduğunu anlamış.
Eşek biraz düşünmüş. Kendisine yaşlı adam dahil herkesin saygı göstermesini istiyormuş. Eşek, aslan postunu üzerine giyerek, ormanda sanki aslanmış gibi dolaşmaya başlamış. Onu gören hayvanların bir kısmı çok korkmuş, bir kısmı da saygıyla önünde eğilmiş.

Kitap Adı : Aslan Postu Giymiş Eşek
Yayın Tarihi : 09.10.2020
Yazar : La Fontaine
Yayın Evi : MAVİÇATI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Aslan Postu Giymiş Eşek Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aslan Postu Giymiş Eşek indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aslan Postu Giymiş Eşek Kitabı Hakkında Bilgiler

MAVİÇATI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı La Fontaine olan Aslan Postu Giymiş Eşek kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aslan Postu Giymiş Eşek Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aslan Postu Giymiş Eşek Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MAVİÇATI YAYINLARI ait olan Aslan Postu Giymiş Eşek kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aslan Postu Giymiş Eşek Google Drive İle PDF İndir

Aslan Postu Giymiş Eşek Yandex Disk İle PDF İndir

Aslan Postu Giymiş Eşek Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel