Aslan ve Maymun Pdf İndir *Ücretsiz

Aslan ve Maymun Pdf İndir – Aslan ve Maymun PDF Kitap İndir

Aslan ve Maymun ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAslan ve Maymun ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Aslan ve Maymun Bilgileri

Aslanın biri, krallığı uğruna bazı ahlaki dersler almaya karar vermiş. Bir yaz günü bunu duyurmuş. Parlak yeteneklere sahip olan, güzel sanatlar üstadı maymun, aslana vaaz vermeye gelmiş.
Maymun: “Kudretli kral!” diye söz başlamış. “Sizin için en akıılıca ve bilgece hareket halkınızın ortak refahına katkıda bulunmak ve krallığınıza güven duyulmasını sağlamaktır, haksızlıktan ve çılgınlıktan uzak durmalısınız.”
Aslan buna şüpheyle yaklaşmış: “Nasıl olacak bu iş? Halkımın neredeyse tamamı benim av alanım. Hem onları akşam yemeği yapacağım hem de bana güven duymalarını mı sağlayacağım?”
Maymun ne diyeceğini bilememiş. Öyle ya, hangi kurban kendi katiline güven duyarmış?

Kitap Adı : Aslan ve Maymun
Yayın Tarihi : 09.10.2020
Yazar : La Fontaine
Yayın Evi : MAVİÇATI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Aslan ve Maymun Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Aslan ve Maymun indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Aslan ve Maymun Kitabı Hakkında Bilgiler

MAVİÇATI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı La Fontaine olan Aslan ve Maymun kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Aslan ve Maymun Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Aslan ve Maymun Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MAVİÇATI YAYINLARI ait olan Aslan ve Maymun kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Aslan ve Maymun Google Drive İle PDF İndir

Aslan ve Maymun Yandex Disk İle PDF İndir

Aslan ve Maymun Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel