Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Pdf İndir *Ücretsiz

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Pdf İndir – Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan PDF Kitap İndir

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAsya’nın Kalbi Doğu Türkistan ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Bilgileri

Doğu Türkistanlı bir Uygur Türk’ü olan Feyzullah Uygur tarafından Türkiye Türkçesine aktarılan   A.N.Kuropatkin’ in  “Kaşgarya” adlı eser, Türkistan’ın XIX.yy’ da ki tarihi ve kültürü hakkında oldukça önemli bilgiler ihtiva etmektedir.
Ünlü Rus General Kuropatkin, bu eseri, hem kendi yaşadıklarını, gözlemlerini hem de bu yüzyıl da Doğu Türkistan hakkında yazılmış diğer eserlerden faydalanarak meydana getirmiştir. “Asya’nın Kalbi” olarak adlandırılan, jeolojik, stratejik, tarihi ve kültürel açıdan önemini hiçbir zaman kaybetmeyen Doğu Türkistan, bu kitapta çeşitli yönleriyle ele alınmıştır.
Kuropatkin, Rusya’nın Türkistan’ı işgaline aktif olarak hem asker hem de gözlemci ve elçi sıfatıyla katılmıştır.  Özellikle de Rusya’nın Türkistan’ı işgalinin son dönmelerinde asker ve siyasetçi olarak bilfiil yer almış ve yaşadıklarını, gördüklerini, kendisine anlatılanları bir raporda toplayarak Rus Çarı’na sunmuştur. Bu rapor Rusya’nın bundan sonraki yeni Türkistan politikasında önemli bir rol oynamıştır.
Bu eser ayrıca Yakup Bey tarafından kurulan Kaşgar Devleti Hanlığı hakkında vermiş olduğu bilgiler açısından da ana kaynak değeri taşımaktadır.

Günümüzde değişen dünya dengeleri arasında gittikçe önemini artıran “Asya’nın Kalbi” Doğu Türkistan hakkında araştırma yapacaklara büyük katkılar sağlayacağı ümidiyle…

Kitap Adı : Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan
Yayın Tarihi : 25.11.2016
Yazar : A. N. Kuropatkin
Yayın Evi : İLGİ KÜLTÜR SANAT YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 304
ISBN : {isbn}

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Kitabı Hakkında Bilgiler

İLGİ KÜLTÜR SANAT YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı A. N. Kuropatkin olan Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İLGİ KÜLTÜR SANAT YAYINLARI ait olan Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Google Drive İle PDF İndir

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Yandex Disk İle PDF İndir

Asya’nın Kalbi Doğu Türkistan Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel