Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Pdf İndir *Ücretsiz

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Pdf İndir – Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh PDF Kitap İndir

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAtatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Bilgileri

ATATÜRK’ÜN 19 MAYIS ÖNCESİ KURTULUŞ HAZIRLIKLARI VE PLANLARI… 

Bu kitap, Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basmadan önce, Kasım 1918’de Adana’da Yıldırım Orduları Komutanı’yken Kurtuluş Savaşı’nın ilk adımlarını attığını ve daha sonra geldiği işgal İstanbulu’nda geçirdiği altı aylık sürede (13 Kasım 1918-16 Mayıs 1919) yaptığı çalışmalarla ve “gizli kurtuluş planları” ile Kurtuluş Savaşı’nın neredeyse bütün altyapısını hazırladığını belgelerle kanıtlamaktadır.

• Kurtuluş Savaşı’nı herkesten önce Atatürk planlamıştır.
• Kurtuluş Savaşı’nı Enver Paşa, Kâzım Karabekir veya Vahdettin’in başlattığı yalandır.
• Atatürk, işgalci emperyalistler arasındaki görüş ayrılıklarından ustaca yararlanmıştır.
• Atatürk, İttihatçı yeraltı örgütleriyle anlaşarak Anadolu’ya silah ve cephane göndermelerini sağlamıştır.
• Atatürk, Anadolu’ya geçmeden önce bir kurtuluş ekibi oluşturmuştur. 
• Atatürk’ün Gebze-Kocaeli yolu üzerinden Anadolu’ya gizli geçiş planı vardır.
• Atatürk, Genelkurmay’daki asker, subay arkadaşlarından yararlanarak, çok stratejik adımlarla Sadrazam Damat Ferit’i, İngilizleri ve Vahdettin’i ikna edip Samsun’a çıkmıştır.

Vahdettin, Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşı’nı başlatması için değil, başlamış olan direnişi sona erdirmesi için Anadolu’ya göndermiştir. Vahdettin, İngilizlerin dediği yapıldığı sürece işgallerin geçici olacağını düşünmüştür. Onun vatanın kurtuluşundan anladığı İngilizlerin merhametine sığınmaktır. 

Parola Nuh idi: Nuh, Mustafa Kemal’in gizli adıydı. Üzerine mühür basılı bir kuruş büyüklüğünde bir kâğıt verdiler, bu gizli görev belgesiydi. Yakalanırsam ilk işim onu ağzıma atıp yutmak olacaktı…” Enver Behnan Şapolyo

Dinsel metinlere göre Nuh Peygamber, “büyük tufan” öncesinde bir gemi yaparak dünyadaki canlı türlerinden birer örnek alıp yeryüzünde hayatın devamını sağlamıştır. Bu nedenle Nuh insanlık tarihinin en büyük kurtarıcısıdır.

20. yüzyılın başlarında Türkiye de büyük bir tufanla karşı karşıyadır. Türk ulusu yok oluşun eşiğindedir. Türkiye’nin tufanı emperyalist güçler, Türk ulusunu tarihten silmenin hesaplarını yaparken ortaya çıkan Mustafa Kemal Atatürk, Bandırma vapuruyla Anadolu’ya geçip Kurtuluş Savaşı’nı başlatmış ve Türk ulusunu bu emperyalist tufandan kurtarmıştır. Bu nedenle Kurtuluş Savaşı yıllarında Kuvvacılar Mustafa Kemal Atatürk’ü tufan ve kurtuluşun simgesi NUH diye adlandırmışlardır. Parola: Nuh’tur…

Kitap Adı : Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh
Yayın Tarihi : 15.03.2017
Yazar : Sinan Meydan
Yayın Evi : İNKILAP KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 576
ISBN : {isbn}

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Kitabı Hakkında Bilgiler

İNKILAP KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sinan Meydan olan Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNKILAP KİTABEVİ ait olan Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Google Drive İle PDF İndir

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Yandex Disk İle PDF İndir

Atatürk’ün Gizli Kurtuluş Planları Parola Nuh Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel