Ateşbaz-ı Veli Pdf İndir *Ücretsiz

Ateşbaz-ı Veli Pdf İndir – Ateşbaz-ı Veli PDF Kitap İndir

Ateşbaz-ı Veli ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAteşbaz-ı Veli ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ateşbaz-ı Veli Bilgileri

Burası, dergâh çatısı altında, her metre karesi mânâ içeren atmosferiyle, kararmış gönüllere aşkın teneffüs ettirdiği ve sevgiliye en güzel ifade tekniklerinin öğretildiği yerdir. Burası, duygu ve düşüncede kutsallığın mührünü gösteren, testiyi kıranla, suyu
getirenin ayrım noktası olan ve başını göğe değdirmeye değil, ayaklarının yere bastığına emin olmak isteyenlerin yeridir. Burası doğumda ki berraklığını, ölüme taşımak isteyen, duygu hazinesini külfetten kurtarıp rahmete çevirmek isteyen, içindeki potansiyeli hor görüp de, geliştirmek isteyenlerin yeridir. Onlar için; bir yer yüzü sakini olarak, toprak boyutlu olsalar da,
yaratılış ve doğası itibariyle aşkın cephesi daha ağır basmaktadır.İnsan doğasının gerçeği, dindir. İnsan ise, ilâhi bir oluşun abidesidir. İlkel Kâbilelerden, modern toplumlara kadar bütün tarih, itirâf eder ve özetler ki; Allah’ın varlığını, en kuytu yerlerde
açan çiçeklerden sor. Hülâsa bu yüce kabullenişiyle insan, teomorfik tabiatıyla ve ait olduğu yerin özlemiyle, aırların aslına erebilmeyi ve özüne dönebilmeyi, salık verilen bu mekânda buluşturmak ister.

İnsanın değeri nedir sorusuna, Mevlâna; aradığı şeydir… demiş. Peki aradığı nedir güven ve ilâhi öze sadık kalabilmek değil midir? Elbette, budur! Şems-i Tebrîzî, Mevlâna, Şeyh Edebâli ve Âteşbâz-ı Velî gibi daha pek çok Hazret de yüceliklere, bu mukaddes öze sadık kalmakla ululaşmadı mı?

Kitap Adı : Ateşbaz-ı Veli
Yayın Tarihi : 15.12.2014
Yazar : Nezahat Bekleyiciler
Yayın Evi : UĞUR TUNA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 148
ISBN : {isbn}

Ateşbaz-ı Veli Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ateşbaz-ı Veli indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ateşbaz-ı Veli Kitabı Hakkında Bilgiler

UĞUR TUNA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Nezahat Bekleyiciler olan Ateşbaz-ı Veli kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ateşbaz-ı Veli Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ateşbaz-ı Veli Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. UĞUR TUNA YAYINLARI ait olan Ateşbaz-ı Veli kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ateşbaz-ı Veli Google Drive İle PDF İndir

Ateşbaz-ı Veli Yandex Disk İle PDF İndir

Ateşbaz-ı Veli Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel