Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Pdf İndir *Ücretsiz

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Pdf İndir – Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler PDF Kitap İndir

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAteş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Bilgileri

Nasıl  sevmezsin  bu  cennet  vatanı,  her  köşesi  ayrı  güzel,  her karışı bir destan taşır bağrında.

Edirne’den Ardahan’a, Ardahan’dan Edirne’ye kanla yoğrulan bu toprakların bağrından, kan renginde çiçeklerin açması rastlantı değil.

Yazda  kışın,  kışta  yazın,  baharlarda  hem  yazın  hem de  kışın yaşandığı bir Anadolu coğrafyası ki en inanılmaz masalın içinden çıkmış dağlarıyla ovalarıyla.

Irmakları  Anadolu’mun  kan  damarları,  doğuda  Aras,  Çoruh, delikanlıların  deliliği  gibi  akar  özgürce,  tıpkı  Dicle  ve  Fırat’ın aktığı gibi güneye.

Sakarya benzemez ne Gediz’e Kızılırmak’a, Sakarya, şehitlerin kanı  ile  tarih  yazmış  gazi  bir  ırmaktır,  Ata’mın  şaha  kalkmış  atı adını  bu  ırmaktan  alarak,  pek  çok  heykelde  vücut  bularak  tarihe şeref vermiştir.

Karadeniz’in  hamsisi,  Giresun’un  fındığı,  Rize’nin  çayı  da Anadolu’mundur;  Akdeniz’in  pamuğu,  yakıcı  güneşi,  binlerce yıllık  tarihi  de  Anadolu’mundur,  tıpkı  Egenin  bire  yüz  veren toprağı,  inciri,  üzümü,  bal  tadında  şeftalisi,  eşsiz  çuprası,  levreği gibi.

Tevfik  Fikret’in  dediği  gibi  bin  yılın  kadim  şehri  üç 
imparatorluğa  başkentlik  yapmış  dünya  orospusu  İstanbul  da bizim,  onu  düşmanlara  vermemek  için  nice  yüz  binlerce  koç yiğitlerin can verdikleri Çanakkale de bizim hani yazıya başlarken demiştim ya, Edirne’den Ardahan’a işte bu zebanilerin yönettiği bu cennet de bizim, bu cehennem de.

Kitap Adı : Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler
Yayın Tarihi : 15.01.2018
Yazar : Hamza Parıltı
Yayın Evi : ADA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 212
ISBN : {isbn}

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Kitabı Hakkında Bilgiler

ADA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Hamza Parıltı olan Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ADA YAYINCILIK ait olan Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Google Drive İle PDF İndir

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Yandex Disk İle PDF İndir

Ateş’ten Ata’ya Anılarla Kardelenler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel