Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Pdf İndir *Ücretsiz

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Pdf İndir – Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı PDF Kitap İndir

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAvrupa’nın 50 Büyük Yalanı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Bilgileri

Türk aydınının 1,5 asırdır peşinde koştuğu “Avrupa mucizesi” yalanı farklı ve şaşırtıcı yönleriyle bu kitapta deşifre ediliyor. İlginizi çekeceğine inandığımız başlıklardan birkaçını tadımlık niyetine sunuyoruz:
Florence Nightingale’in İngiltere’de ölüm meleği olarak tanındığını, Galile’nin kiliseye karşı çıkmış bir bilim kahramanı olmadığını, Magna Carta’nın Avrupa tarihinde ileri değil, geri bir adım olduğunu, Hitler’in aslında Avrupa’yı işgal planı olmadığını, Einstein’ın son yıllarında beyninin yavaşladığını, İlk feministlerin fabrikalardaki kadınları evlerine kapatmak için kampanyalar düzenlediklerini, Don Kişot romanında Endülüslü Müslümanlarla ilgili şifreler bulunduğunu, Kopernik ve Kepler’in güneşe tapanlar tarikatından olduklarını, Rönesans insanlarının Orta Çağ’daki atalarından daha pis yaşadıklarını, Haritaların emperyalizmin sözcülüğünü yaptığını biliyor muydunuz?
Avrupa’nın büyük yalanlarını Mustafa Armağan’ın hakikaten büyük emek mahsulü olan “Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı”ndan okuyacak ve her satırında eminiz ki şaşıracaksınız. Yazarın amacı da bu zaten: Düşünmek, şaşırmakla başlar ona göre. Osmanlı ve yakın tarih üzerine yazdığı ufuk açıcı kitaplarından sonra Armağan’la Avrupa tarihinin bilinmeyenlerine doğru nefes nefese bir yolculuğa hoş geldiniz.

Kitap Adı : Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı
Yayın Tarihi : 24.11.2021
Yazar : Mustafa Armağan
Yayın Evi : HÜMAYUN YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 344
ISBN : {isbn}

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Kitabı Hakkında Bilgiler

HÜMAYUN YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mustafa Armağan olan Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HÜMAYUN YAYINLARI ait olan Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Google Drive İle PDF İndir

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Yandex Disk İle PDF İndir

Avrupa’nın 50 Büyük Yalanı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel