Ay Işığı Pdf İndir *Ücretsiz

Ay Işığı Pdf İndir – Ay Işığı PDF Kitap İndir

Ay Işığı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAy Işığı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ay Işığı Bilgileri

“Çocuklar hiçbir şeyi sorgulamaz. Gözleri bağlı ve zihinleri kapalı şekilde, hayatın gerçeklerinden habersizce; insanların konuştukları gibi düşünmediklerini, davrandıkları gibi konuşmadıklarını, herkesle savaş hâlinde ya da en azından silahlı bir barış hâlinde yaşamak zorunda olduklarını, saf olanlar kolayca aldatılırken iyi yürekli olanların da kötü muamele gördüğünü bilmeden yaş alırlar.”

Olay öykücülüğünün en ünlü isimlerinden Guy de Maupassant’nın, kendine has karamsarlığını ve nüktedanlığını kusursuzca işlediği birbirinden epey farklı on altı kısa öyküsünün buluştuğu Ay Işığı, on dokuzuncu yüzyıl Fransa’sının incelikli bir panoramasını sunuyor. “Ay Işığı”nın yanı sıra Maupassant’ın en ünlü öykülerinden “Matmazel Cocotte”, “Mücevherler”, “Mont-Saint-Michel Efsanesi” ve “Gece”yi da barındıran bu derleme, Maupassant hayattayken yayımlanan hâliyle ilk defa Türkçede.
 

Kitap Adı : Ay Işığı
Yayın Tarihi : 23.11.2021
Yazar : Guy de Maupassant
Yayın Evi : KAPRA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 138
ISBN : {isbn}

Ay Işığı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ay Işığı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ay Işığı Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPRA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Guy de Maupassant olan Ay Işığı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ay Işığı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ay Işığı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPRA YAYINCILIK ait olan Ay Işığı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ay Işığı Google Drive İle PDF İndir

Ay Işığı Yandex Disk İle PDF İndir

Ay Işığı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel