Ay Ritüelleri Pdf İndir – DESTEK YAYINLARI Pdf İndir

Ay Ritüelleri Pdf İndir – Ay Ritüelleri PDF Kitap İndir

Ay Ritüelleri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAy Ritüelleri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ay Ritüelleri Bilgileri

“Ay doğmuyorsa yüzüne, güneş vurmuyorsa pencerene, kabahati ne güneşte ne de ayda ara… Gözlerindeki perdeyi arala.”
Mevlana
 
Astrolog Nuray Sayarı’nın AY RİTÜELLERİ adlı bu kitabı, kadim kültürlerden bu yana yeryüzüne rehberlik eden, açmazlara anahtar, mucizelere fırsat sunan Ay’ın gizemli gücünden ve sihirli etkilerinden yararlanmaya yönelik kaleme alınmış oldukça kullanışlı, işlevsel ve sonuç odaklı bir yol arkadaşı…
Paganizmden Hinduizm’e, tasavvuftan kabalaya kadar her inanışta kendine güçlü bir yer edinmiş olan Ay’ın insan yaşamındaki baskın gücünü ve duyguları yönetmekteki etkisini sezgileri ve yaratıcılığı artırmak için nasıl kullanmak gerektiğini kolay uygulanabilir bilgilerle anlatan bu kitap, içsel bir yükseliş ve değişim vaat ediyor.
 

Kitap Adı : Ay Ritüelleri
Yayın Tarihi : 22.10.2019
Yazar : Nuray Sayarı
Yayın Evi : DESTEK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 184
ISBN : {isbn}

Ay Ritüelleri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ay Ritüelleri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ay Ritüelleri Kitabı Hakkında Bilgiler

DESTEK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Nuray Sayarı olan Ay Ritüelleri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ay Ritüelleri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ay Ritüelleri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DESTEK YAYINLARI ait olan Ay Ritüelleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ay Ritüelleri Google Drive İle PDF İndir

Ay Ritüelleri Yandex Disk İle PDF İndir

Ay Ritüelleri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel