Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Pdf İndir *Ücretsiz

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Pdf İndir – Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) PDF Kitap İndir

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAy’da İlk İnsanlar (Ciltli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Bilgileri

H. G. Wells, bugün bir “bilimkurgu klasiği” olarak kabul edilen 1901 tarihli Ay’da İlk İnsanlar’da, iki İngilizin Ay yolculuğunu anlatırken, emperyalizmi hedef alır. Meteliksiz işadamı Bedford, oyun yazmak için çekildiği sayfiyede, yerçekimini hükümsüz kılan bir madde icat eden eksantrik bilim insanı Cavor’la tanışır. Bedford para kazanma dürtüsüyle, Cavor ise bilimsel merakla, Cavorite adını verdikleri bu madde sayesinde, herhangi bir yakıt ya da motora gerek duymaksızın kendilerini Ay’da bulurlar. Orada, yeraltında, katı bir hiyerarşik düzende yaşayan Seleneli toplumuyla karşılaşırlar. Seleneliler, bireysellikleriyle ve kişisel özellikleriyle ayırt edilmesi mümkün olmayan böceksi varlıklardır. Wells’in emperyalizme ve kapitalizme yönelik sert eleştirisi, Ay yolculuğunu yalnızca ticari bir fırsat olarak gören Bedford’ın Selenelilere karşı saldırgan tutumunda somutlaşır. Yazar Ay’da İlk İnsanlar’da, kendisinden önce hayali Ay yolculuğu temasını işleyen 19. yüzyıl yazarları gibi bilimsel gerçeklere ve rasyonelliğe yaslanmak yerine hayal gücünü bilimkurgu türünün hizmetine vermiştir.

Kitap Adı : Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli)
Yayın Tarihi : 05.01.2022
Yazar : Herbert George Wells
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 256
ISBN : {isbn}

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Herbert George Wells olan Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Google Drive İle PDF İndir

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Yandex Disk İle PDF İndir

Ay’da İlk İnsanlar (Ciltli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel