Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Pdf İndir *Ücretsiz

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Pdf İndir – Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları PDF Kitap İndir

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenAyı ile İki Maceracı / Ezop Masalları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Bilgileri

“Tehlike anında bana yardım etmeyecek arkadaşlarla yola çıkmamın pek akıllıca olmadığını söyledi.”
Her dönem güncelliğini koruyarak zamana meydan okuyan Ezop Masalları, çocuklara bin bir çeşit insanı anlatıyor. MÖ 6. Yüzyılda yaşadığı düşünülen Eski Yunan masalcı Ezop tarafından anlatıldığına inanılan bu masallarla çocuklar; adalet, dostluk, dürüstlük, cesaret, cömertlik, alçak gönüllülük gibi değerleri hayvan öyküleri üzerinden öğreniyor.
Ayı ile İki Maceracı’nın hikâyesinde, ormanda karşılaştıkları ilk tehlikede arkadaşı tarafından yalnız bırakılan çocuk, arkadaş seçimini daha iyi yapması gerektiğini öğreniyor. Kitapta 1 sürpriz Ezop masalı daha yer alıyor. Çocuklar once masalları okuyor, ardından ‘Kendi Masalımızı Yazalım Etkinliği’ ile hayal gücünü kullanarak yepyeni hayvan öyküleri yazıyor.

Kitap Adı : Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları
Yayın Tarihi : 27.03.2018
Yazar :
Yayın Evi : CARETTA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 16
ISBN : {isbn}

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Kitabı Hakkında Bilgiler

CARETTA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı  olan Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CARETTA YAYINLARI ait olan Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Google Drive İle PDF İndir

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Yandex Disk İle PDF İndir

Ayı ile İki Maceracı / Ezop Masalları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel