Bab-ı Zaman Pdf İndir *Ücretsiz

Bab-ı Zaman Pdf İndir – Bab-ı Zaman PDF Kitap İndir

Bab-ı Zaman ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBab-ı Zaman ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bab-ı Zaman Bilgileri

“Aslolan sözdür, der Hacı, kelime sözün elbisesi”.

O konuşurken anımsardım. Meğerki ben hülyalı âlemlere dalmadan evvel, o balıkçıların sözlerini giyinmiş ve de kelimelerini kuşanmışım. Balıkçılar limandan gelmekteydi. Dediklerine göre tüm âlemin haberleri bir deniz kuşu suretine girip liman liman, kona göçe gezermiş. Kanatları, taşıdığı yükün ağırlığından zar zor hareket eder, meyhanelerin pencerelerinden, limanda bekleşip duran gemilerin kamaralarından, taş konakların kapısından, bacasından girer; kanatlarını sarsmasıyla taşıdığı sözlerin beherini teker teker ama usulca etrafa saçarmış. Sen de kısmetine her ne düşmüşse o sözün büyüsüne kapılır, kuşun ardı sıra
gidermişsin. Yorulunca bir bulutun içine mi saklanır, bir yelin hafifliğine mi bırakır kendini bilinmez ama o kendini ele verene dek bir daha rastlayamazmışsın.

Kitap Adı : Bab-ı Zaman
Yayın Tarihi : 28.03.2012
Yazar : Şenol Karadeniz
Yayın Evi : PHOENİX YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 104
ISBN : {isbn}

Bab-ı Zaman Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bab-ı Zaman indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bab-ı Zaman Kitabı Hakkında Bilgiler

PHOENİX YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Şenol Karadeniz olan Bab-ı Zaman kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bab-ı Zaman Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bab-ı Zaman Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. PHOENİX YAYINEVİ ait olan Bab-ı Zaman kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bab-ı Zaman Google Drive İle PDF İndir

Bab-ı Zaman Yandex Disk İle PDF İndir

Bab-ı Zaman Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel