Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Pdf İndir – VAKVAK YAYINLARI Pdf İndir

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Pdf İndir – Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) PDF Kitap İndir

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Bilgileri

Mevlâna İdris’in modern fabllarından oluşan 12 hayvanın masal  serisi  Hayvanlar İşbaşında adıyla Osmanlıca -Türkçe olarak yayınlandı.
 
Vakvak Yayınları tarafından basılan seri, büyük boy resimli 12 kitaptan oluşuyor.
 
12 farklı hayvanın çeşitli mesleklerdeki küçük maceralarını anlatan masal/fabllar Osmanlıca öğrenmek isteyen ve yerli kaynak bulmakta zorlananlar için olduğu kadar; Türkçeyi Osmanlıca üzerinden öğrenmek isteyenler için de hoş bir alternatif.
 
Bütün çocuklara ve çocukluğunu kaybetmeyen her yaştan okurumuza iyi okumalar.

Kitap Adı : Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe)
Yayın Tarihi : 17.10.2019
Yazar : Mevlana İdris Zengin
Yayın Evi : VAKVAK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 24
ISBN : {isbn}

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Kitabı Hakkında Bilgiler

VAKVAK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mevlana İdris Zengin olan Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. VAKVAK YAYINLARI ait olan Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Google Drive İle PDF İndir

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Yandex Disk İle PDF İndir

Bakkal Kaplan (Osmanlıca-Türkçe) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel