Balıkçı ve Küçük Balık Pdf İndir *Ücretsiz

Balıkçı ve Küçük Balık Pdf İndir – Balıkçı ve Küçük Balık PDF Kitap İndir

Balıkçı ve Küçük Balık ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBalıkçı ve Küçük Balık ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Balıkçı ve Küçük Balık Bilgileri

Bir zamanlar nehir kenarında yaşayan çok şanslı bir balıkçı varmış. Oltasını ne zaman nehire bıraksa bir sürü balık oltanın ucundaki yeme saldırırmış. Balıkçı, bu sayede birçok balık yakalayarak balık sepetini ağzına kadar doldururmuş.
Bu durumdan son derece memnun olan balıkçı,tutmuş olduğu balıkların bazılarını, pazar yerine götürüp satarmış. Böylece hem karnını doyurur hem de sattığı balıklardan iyi para kazanırmış.
Kasabadaki herkes ona ‘şanslı balıkçı’ diyormuş.
Günlerden bir gün, şanslı balıkçı balık tutmak için nehrin kıyısına gelmiş. Oltasını nehre sallamış ve küçük bir balık yakalamış. Balığı tam sepete atacakmış ki balık, “Lütfen beni geri bırakın efendim! Bakın ben ne kadar küçük bir balığım, sizin dişinizin kovuğuna bile yetmem. Eğer beni bırakırsanız büyüdüğüm zaman beni tekrar yakalama şansınız olur.” demiş.
Balıkçı gülümsemiş ve yavru balığı suya bırakmış.

Kitap Adı : Balıkçı ve Küçük Balık
Yayın Tarihi : 09.10.2020
Yazar : La Fontaine
Yayın Evi : MAVİÇATI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Balıkçı ve Küçük Balık Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Balıkçı ve Küçük Balık indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Balıkçı ve Küçük Balık Kitabı Hakkında Bilgiler

MAVİÇATI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı La Fontaine olan Balıkçı ve Küçük Balık kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Balıkçı ve Küçük Balık Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Balıkçı ve Küçük Balık Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MAVİÇATI YAYINLARI ait olan Balıkçı ve Küçük Balık kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Balıkçı ve Küçük Balık Google Drive İle PDF İndir

Balıkçı ve Küçük Balık Yandex Disk İle PDF İndir

Balıkçı ve Küçük Balık Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel