Baltacı ve Büyük Petro Pdf İndir *Ücretsiz

Baltacı ve Büyük Petro Pdf İndir – Baltacı ve Büyük Petro PDF Kitap İndir

Baltacı ve Büyük Petro ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBaltacı ve Büyük Petro ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Baltacı ve Büyük Petro Bilgileri

2011 senesi Prut Zaferimizin 300. yıldönümüdür. Bultava başarısı Ruslar için ne derece büyük bir önemi haiz ise, Prut Zaferi de biz Türkler için o derece şanlı bir galibiyet sayılmalıdır. Prut Zaferinde kılıç vazifesini tamamıyla yerine getirmiş, fakat siyaset, maalesef devlet işlerine idare etmekten uzak bir bakanın cehaleti ile yapılmıştır. Vezirin cehaleti, hedefi ‘devletin istikbalini’ heder etmiştir. Baltacı ordu idaresinde gösterdiği fıtri dirayeti siyasi işlerde hiçbir şekilde gösterememiştir. Tarihi belgeler tam bir tarafsızlıkla ispat ediyor ki Falçi Antlaşması’nın bütün sorumluluğun III. Ahmetin bakanı Baltacı Mehmet Paşa’ya aittir. Hatta antlaşmanın maddeleri ve şartları da Baltacı’nın düşünce tarzı ve sosyal terbiyesini göstermeye delil olacak mahiyettedir. Şu küçük eser Prut Zaferinden önceki iç durumlarımızın perişan halini açıklamak ve Prut sahillerinde canlarını feda eden kahraman askerlerimizin adlarını derin bir hürmet ve saygıyla anmaya vesile olmak için hazırlanmıştır. İçindeki bilgiler en emin ve en doğru belgelere dayanmaktadır. Dış işlerimizin ilişkilerini araştırmak için en güvenilir belgelere müracaat edildiği gibi, iç siyasetimizi gözden geçirmek için Divanı Hümayun kaleminde saklanan basılmamış belgelerden faydalanılmıştır.

Kitap Adı : Baltacı ve Büyük Petro
Yayın Tarihi : 17.04.2012
Yazar : Ahmet Refik Altınay
Yayın Evi : AKIL FİKİR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Baltacı ve Büyük Petro Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Baltacı ve Büyük Petro indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Baltacı ve Büyük Petro Kitabı Hakkında Bilgiler

AKIL FİKİR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ahmet Refik Altınay olan Baltacı ve Büyük Petro kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Baltacı ve Büyük Petro Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Baltacı ve Büyük Petro Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKIL FİKİR YAYINLARI ait olan Baltacı ve Büyük Petro kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Baltacı ve Büyük Petro Google Drive İle PDF İndir

Baltacı ve Büyük Petro Yandex Disk İle PDF İndir

Baltacı ve Büyük Petro Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel