Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Pdf İndir *Ücretsiz

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Pdf İndir – Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma PDF Kitap İndir

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBasın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Bilgileri

Bu eser Farsça basın dilinin öğreniminde, Fars Dili ve Edebiyatı Bölümünün ilgili derslerinde ve YDS başta olmak üzere Fars dili sınavlarına hazırlıkta kullanılmak amacıyla hazırlanmış zengin içerikli bir başvuru kaynağıdır.

Eserde edebiyat ve sanat, siyaset, ekonomi, tıp ve sağlık, teknoloji, spor, genel sözcükler, edatlar ve bağlaçlar gibi çeşitli konular ile ilgili haber içerikli metinlerin aslı, Türkçe çevirileri ve yaygın kelimelerin anlamlarını açıklayan tematik bir sözlüğe yer verilmiştir.

Kitaptaki metinler, çeşitli haber siteleri, dergiler ve gazetelerden özenle seçilerek bir araya getirilmiştir ve Türkçe çevirileri hazırlanarak tematik şekilde sınıflandırılmıştır. Her bir konu başlığı ile ilgili tematik sözlüğe alınan kelimelerin tespitinde basın kaynaklarındaki kullanım sıklığı göz önünde bulundurulmuştur. Bu yönüyle eser okurlarına zengin bir Farsça kelime dağarcığı kazandırmayı vadetmektedir. Kelimelerin akılda kalıcılığını artırmak amacıyla metinsel bağlamda sunulan Farsça kelimelerin ayrıca doğru telaffuzunu göstermek için harekelendirme yöntemi kullanılmıştır.

Eserin son bölümünde sunulan çok sayıda orjinal Farsça haber metni, okurların kitaptan edindikleri kazanımları daha fazla örnek üzerinde uygulamalı olarak kullanmalarına olanak sağlayan zengin bir arşiv niteliğindedir.

Kitap Adı : Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma
Yayın Tarihi : 22.04.2021
Yazar : Dr. Sara Behzad
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 368
ISBN : {isbn}

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Dr. Sara Behzad olan Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Google Drive İle PDF İndir

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Yandex Disk İle PDF İndir

Basın Farsçası Tematik Sözlük-Metin-Çeviri-Alıştırma Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel