Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Pdf İndir *Ücretsiz

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Pdf İndir – Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi PDF Kitap İndir

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBelçika’da Bir Doktora Öğrencisi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Bilgileri

Prof. Dr. Nurettin Bilici’nin “Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi” isimli anı kitabını elimden düşürmeden üç gün içinde okudum.
 
Orta Anadolu’nun Çumra Cumhuriyet Lisesinde başlayan, Ankara Hukuk Fakültesinden geçip Brüksel Özgür Üniversitesi Hukuk Fakültesine kadar uzanan bir yolculuğun hikayesi anlatılıyor: akademik kariyer sevdası, Belçika bursu, yabancı dil sorunu, bursun sona ermesi, büro temizlik işleri, evlenme arzusu, depresyon, Hacettepe Üniversitesinde asistan olma, tekrar burs, İspanyol bir hanımla evlilik…
Doktora tez hocası Brüksel Hukuk Fakültesinin kılı kırk yaran namlı hocası Profesör Kirkpatrick olunca kahramanımızın işi zorlaştıkça zorlaşıyor… O ise direndikçe direniyor…
Her yönüyle örnek alınacak bir başarı öyküsü. Prof. Bilici bugün alanında en çok baskı yapan ve okunan kitapların yazarı ve ülkemizin tanınmış akademisyenlerinden biri.
 
 Ben aynı Hukuk Fakültesinde Sayın Bilici’den 15 yıl önce doktorasını yapmış bir kişi olarak bu işin ne kadar zor olduğunu biliyorum… O dönem doktoraya giden beş arkadaş yaşadığımız sıkıntıları yazarak deneyimlerimizi bizden sonrakilere aktarmayı düşünmüştük. Ama bunu başaramadık. Bizden önce Belçika’ya giden Prof. Dr. Faruk Erem ve Prof. Dr. Kemal Tahir Gürsoy gibi Hocalarımız da deneyimlerini kitaplaştırmadılar.
 
  Sayın Prof. Dr. Nurettin Bilici bizim yapamadığızı yaparak tarihe not düşmüştür. Nurettin Hoca büyük zorluklarla mücadele edip amacına ulaşmayı başararak Atatürk Türkiye’sine layık bir insan olduğunu kanıtlamıştır. Kendisini yürekten kutluyorum. Onun anılarının genç kuşaklara rehberlik edeceğine inanıyorum.
Onun doktora sürecini… Cenap Şahabettin’in şu sözü özetliyor:
‘Yüce dağlarda kuşa da yılana da rastlanır. Ama biri uçarak diğeri sürünerek oraya ulaşmıştır.”
 
Prof. Dr. Durmuş Tezcan Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Mayıs 2016

Kitap Adı : Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi
Yayın Tarihi : 23.09.2016
Yazar : Prof. Dr. Nurettin Bilici
Yayın Evi : SAVAŞ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 333
ISBN : {isbn}

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Kitabı Hakkında Bilgiler

SAVAŞ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Prof. Dr. Nurettin Bilici olan Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SAVAŞ YAYINLARI ait olan Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Google Drive İle PDF İndir

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Yandex Disk İle PDF İndir

Belçika’da Bir Doktora Öğrencisi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel