Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Pdf İndir *Ücretsiz

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Pdf İndir – Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım PDF Kitap İndir

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBen Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Bilgileri

Yoğun, yorucu bir günün veya haftanın ardından eve doğru gidiyorsunuz. Tek arzunuz hızlıca evinize ulaşmak, kendinizi sıcak suyun altına atmak ve ardından yorgunluğunuzu atıp zihninizi dinlendirmek için bir fincan kahve içmek. Düşündüklerinizi tek tek yaptınız ve odanın en sevdiğiniz köşesine elinizde kahvenizle oturdunuz. Dinlenmek için oturduğunuz anda zihninden geçenler;
“Keşke onu yapmasaydım.”
“Keşke bu kararı almasaydım.”
“Eski şirketimden ayrılmamalıydım.”
“Eşimle değil de eski erkek arkadaşımla evlenseydim daha mutlu olur muydum?”
“Kızıma bibloyu kırdığı için bağırmamalıydım, ondan daha değerli değil.”
“Yakın arkadaşımın kilom hakkındaki eleştirilerine susmak yerine cevap vermeliydim.”
Bu ve benzer düşünceler eminim ki kendinizle her baş başa kaldığınızda aklınıza geliyor, öyle değil mi? Peki, sürekli geçmişi düşünerek onları değiştirebiliyor musunuz?
Tabii ki hayır!
O zaman değiştiremeyeceğiniz şeylere odaklanmak yerine değiştirebileceğiniz şeylere odaklanmanız daha mantıklı olmaz mı?
 
Mesela geleceğiniz, davranışlarınız ve düşünceleriniz…
Çünkü siz değişirseniz, siz tüm zorluklara ve engellemelere rağmen kendiniz olursanız, çevreniz de size ayak uydurmak zorunda kalacak, uyduramayanlar (size, siz olduğunuz için değer vermeyenler) çevrenizde tutunamayacaklar. Böylece enerjinizi, zamanınızı daha verimli eylemlere aktarabilirsiniz.
 
Öyleyse kendinizi tanıyıp değiştirebileceğiniz şeylere odaklanmak için ne bekliyorsunuz?

Kitap Adı : Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım
Yayın Tarihi : 21.04.2022
Yazar : Behavioral Scientist
Yayın Evi : CİNİUS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 240
ISBN : {isbn}

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Kitabı Hakkında Bilgiler

CİNİUS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Behavioral Scientist  olan Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. CİNİUS YAYINLARI ait olan Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Google Drive İle PDF İndir

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Yandex Disk İle PDF İndir

Ben Kadınım, Anneyim, Önce İnsanım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel