Beni Bana Bırak Pdf İndir *Ücretsiz

Beni Bana Bırak Pdf İndir – Beni Bana Bırak PDF Kitap İndir

Beni Bana Bırak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBeni Bana Bırak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Beni Bana Bırak Bilgileri

…Gözlerim pencereyi aralayıp çok uzaklarda bir sahil şeridinden geçiyor önce; daha sonra, bir martının pençelerine takılıp bir dağ yamacına bırakılıyor. Yaban otların hışırtılarından başka çıt çıkmıyor etrafta. Bir dağ çiçeğinin taç yapraklarından burnumun ucuna taşınan koku başımı döndürdüğünde, başlıyorum anlatmaya: Bir koku, binbir türlü hikâyenin ilhamı olur, olacak elbet… Dağ havası, çiçeklerin baş döndüren kokusu, şu ileride derme çatma çatısı görünen gecekondu ve dağın zirvesinde; sisin çitlerini çevirdiği köşkün silueti; hepsi öyle hikâyeleri barındırıyor ki içinde… Benimkiler, gözümün gördüğü, gönlümün dillendiği sadece birkaçı…
Bekliyorum, Seni kim anlatacak bana.
Doğmayı bekleyen güneş,
Hava kararmadan önce yalnızca şeffaf bir silüet olan ay,
Ve pus… Okunmuyor; sonu görünmeyen bir manzara kitabım,
Bir hayali izliyorum, Şimdi bir hayal olan anılar,
Ve anlatırsam kendisiyle tanışacağım öykü kahramanları,
Ziyaret edeceğim han ve saraylar var… Seni artık aramayacağım!
Sesimin yankısında, Boğazımdaki düğümde,
Parmak izime karışan kömür lekesinde; kalemimdesin… Bekliyorum, Ben seni kime anlatacağım?

Kıyasıya bir iç hesaplaşmayla, sayfalarla beraber kurşuni perdenin aralandığı; demir parmaklıklkarı eğip büken, intikamı manşet yapan dramatic bir eser…

Kitap Adı : Beni Bana Bırak
Yayın Tarihi : 05.12.2014
Yazar : Beyza Eren
Yayın Evi : LORE KİTAP
Sayfa Sayısı : 232
ISBN : {isbn}

Beni Bana Bırak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Beni Bana Bırak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Beni Bana Bırak Kitabı Hakkında Bilgiler

LORE KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Beyza Eren olan Beni Bana Bırak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Beni Bana Bırak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Beni Bana Bırak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. LORE KİTAP ait olan Beni Bana Bırak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Beni Bana Bırak Google Drive İle PDF İndir

Beni Bana Bırak Yandex Disk İle PDF İndir

Beni Bana Bırak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel