Berzah Pdf İndir *Ücretsiz

Berzah Pdf İndir – Berzah PDF Kitap İndir

Berzah ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBerzah ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Berzah Bilgileri

Yok olmaya yüz tutmuş bir coğrafyada, tek dostu Rosinant ile birlikte Duvar’a doğru yol alan Ali, kendini keşfetmeye başlar. Hayatta kalmaya çalışan Ali’nin bu distopik atmosferde karşılaştığı karakterler ve yaşadıkları, onu kendi gerçekliğini sorgulamaya ve kendisiyle yüzleşmeye iter. Paralel kurguda ise Ali’nin annesi Firdevs’in yaşamı üzerinden hem ailenin hem de dünyanın geldiği noktayla ilgili bilinmeyenler bir bir ortaya dökülür.
 
Berzah, sevgi eksikliği, kaygı, pişmanlık, yabancılaşma gibi bireysel sorunlara değinirken iklim krizi, ötekileştirme, kötülüğün sıradanlaştırılması gibi toplumsal tespitlerle de distopyanın zaten yaşanmakta olduğunu gösteriyor. Ayşe Korkmaz, bu güçlü üstkurmacasıyla okuru kendi gerçekliğini sorgulamaya davet ediyor.

Kitap Adı : Berzah
Yayın Tarihi : 06.04.2022
Yazar : Ayşe Korkmaz
Yayın Evi : DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 184
ISBN : {isbn}

Berzah Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Berzah indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Berzah Kitabı Hakkında Bilgiler

DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ayşe Korkmaz olan Berzah kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Berzah Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Berzah Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI ait olan Berzah kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Berzah Google Drive İle PDF İndir

Berzah Yandex Disk İle PDF İndir

Berzah Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel