Beyaz Filin Gözyaşları Pdf İndir – ARKADYA YAYINLARI Pdf İndir

Beyaz Filin Gözyaşları Pdf İndir – Beyaz Filin Gözyaşları PDF Kitap İndir

Beyaz Filin Gözyaşları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBeyaz Filin Gözyaşları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Beyaz Filin Gözyaşları Bilgileri

Hiç sahip olmadığınız bir sevgiyi özlediniz mi?
Dört duvar arasına hapsedilmek nasıl bir duygu bilir misiniz? Benim tanıdığım tek dünya, bu tavan arası. Keşke pencere açık olsaydı da dışarının havasını içime çekebilseydim dediğim ne çok zaman oldu. Bir teleskobum var, dışarıyı ancak bu şekilde görebiliyorum. Anneme göre sokağa çıksam insanlar benden korkarmış. Lanetli, ucube bir çocukmuşum ben. Odamda kendime bakabileceğim bir ayna yok. Bedenimden tenimin bembeyaz, saç uçlarımdan da saçlarımın sarı-beyaz renginde olduğunu görebiliyorum. Gerçekten çok mu çirkinim?
En çok istediğim şey kitaplarda resimlerini gördüğüm sirke gitmekti. Ama hayalini kurduğum o sirkin benim kâbusum olacağını nereden bilebilirdim ki? Rüzgârın ilk kez tenime değdiği o akşamda bir sirke satıldım. Hem de öz annem tarafından…  Keşke ailem beni sevseydi.  Keşke annem kızım deyip saçlarımı okşasaydı ama ben bir ucubeyim…
Şimdi en yakın arkadaşım bir fil. Farklı olsak da tutsak edildiğimiz dünyada döktüğümüz gözyaşı bile aynı. Kim miyim? Ben, Lilly Blackwood, ne kadar görmezden gelirseniz gelin benim gibi dışlananların sesi olmaya devam edeceğim…
Beyaz Filin Gözyaşları… Yine bir toplumsal olayı konu alan Ellen Marie Wiseman, birbirimizden ne kadar farklı olsak da hissettiğimiz duyguların aynı olduğunu, hayallerimizi yakalamak için mücadeleyi bırakmamamız gerektiğini yürek parçalayan bir dille anlatıyor…
“Wiseman, sevgiye muhtaç iki küçük kızı içeren aile sırlarıyla örülü, elinizden düşüremeyeceğiniz bir hikâyeye daha imza atmış. Filler İçin Su’yu sevenler, bu kitaba da bayılacak.”
– Library Journal – 

Kitap Adı : Beyaz Filin Gözyaşları
Yayın Tarihi : 02.11.2018
Yazar : Ellen Marie Wiseman
Yayın Evi : ARKADYA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 464
ISBN : {isbn}

Beyaz Filin Gözyaşları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Beyaz Filin Gözyaşları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Beyaz Filin Gözyaşları Kitabı Hakkında Bilgiler

ARKADYA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ellen Marie Wiseman olan Beyaz Filin Gözyaşları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Beyaz Filin Gözyaşları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Beyaz Filin Gözyaşları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ARKADYA YAYINLARI ait olan Beyaz Filin Gözyaşları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Beyaz Filin Gözyaşları Google Drive İle PDF İndir

Beyaz Filin Gözyaşları Yandex Disk İle PDF İndir

Beyaz Filin Gözyaşları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel