Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Pdf İndir *Ücretsiz

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Pdf İndir – Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı PDF Kitap İndir

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Bilgileri

“Kötülüğe karşılık verme, kim senin sağ yanağına vurursa, ona sol yanağını da çevir… Ezilenler kutsanmıştır… İnsanlar sana hakaret ve eziyet ettiğinde, kutsanmış olan sensin… Düşmanınla hemen uzlaş… İnsanların suiistimallerini affet… Kendin için dünya malını biriktirme… çünkü hazinen neredeyse, kalbin de orada olacaktır…” İsa’nın bu sözleri, Mahatma Gandhi’yi “hoşnut etti”. Ona Londra’daki hukuk öğrenciliğinin ikinci sınıfına değin okumamış olmaktan utandığını belirttiği Hinduların kutsal kitabı Bhagavad-Gita’yı hatırlatıyordu. Üzerinde tüm yaşam boyunca sürecek bir etki bıraktı. “Şüphelere düştüğümde, hayal kırıklıkları yüzüme yüzüme vurduğunda ve ufukta bir umut ışığı bile görmediğimde,” diye yazdı haftalık dergisi Young India’da, 6 Ağustos 1925’te, “Bhagavad-Gita’ya döndüm ve beni rahatlatacak bir söz bulup, ezici elemin ortasında hemen gülümsemeye başlarım.” Uzun yıllar Mahatma’nın sekreterliğini yapan Mahadev Desai şöyle der: “Gandhi’nin yaşamının her anı, Gita’nın mesajını yaşamak için harcanmış sürekli bir çabadır.” Gandhi ona “manevi referans kitabım,” derdi.

Kitap Adı : Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı
Yayın Tarihi : 28.09.2020
Yazar : Anonim
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 184
ISBN : {isbn}

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Anonim  olan Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Google Drive İle PDF İndir

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Yandex Disk İle PDF İndir

Bhagavad Gita Tanrı’nın Şarkısı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel