Bıçak Islığı Pdf İndir *Ücretsiz

Bıçak Islığı Pdf İndir – Bıçak Islığı PDF Kitap İndir

Bıçak Islığı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBıçak Islığı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bıçak Islığı Bilgileri

“Karanlık her zaman kötü değildir. Aradığın şey bir unutma bahçesi ise karanlıktan iyisi yoktur. Kaybolur gidersin siyah perdenin arasından. Gördüğün yok, görenin yok…
Bir de zihnine çekebilirsen karanlığın perdesini mesele tamamdır. Unutmak için beyninin dehlizlerini karanlığın uykusuna yatırman gerek en başta. Sonra beynin uyur,
sonra sen uyursun; nihayet uyursun. Demek ki artık başarabilmişsindir unutmayı, demek ki artık karanlığın dinginliğini ruhuna yedirmişsindir. Korkular yok yalnızca
karanlıkta, korkularından kaçıp sığınacağın bir ağaç kovuğu olur bazen karanlık.”

İstanbul Boğazı’nda gece yarısı…
Bir tabut, bir kayık gibi gecenin karanlık dehlizlerinde ağır ağır süzülüyor… Tabutta bulunan kadın ve adam, türlü maceralardan sonra nefeslendikleri bir anda, gökyüzündeki sonsuzluğu, yıldızları seyrediyorlar. “Mezara günahlarınla git ama pişmanlıklarınla gitme” diyerek çıktıkları bu yolda, emin oldukları tek bir şey vardı, o da vicdan rahatlığı.
 
Aşiyan Mezarlığı’ndaki bir çello kutusunda bulunan bebek cesediyle başlayan olaylar zinciri, ana karakterler Kostik, Leyla, Cinli ve Zehir etrafında gelişen sürükleyici kurgu ile devam ediyor. Mesut Çiftci’nin ikinci kitabı Bıçak Islığı, eşsiz hikâyesiyle okuyucusunu satır aralarında  kaybolmaya davet ediyor!
 

Kitap Adı : Bıçak Islığı
Yayın Tarihi : 25.04.2022
Yazar : Mesut Çiftçi
Yayın Evi : İNKILAP KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 156
ISBN : {isbn}

Bıçak Islığı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bıçak Islığı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bıçak Islığı Kitabı Hakkında Bilgiler

İNKILAP KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Mesut Çiftçi olan Bıçak Islığı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bıçak Islığı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bıçak Islığı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNKILAP KİTABEVİ ait olan Bıçak Islığı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bıçak Islığı Google Drive İle PDF İndir

Bıçak Islığı Yandex Disk İle PDF İndir

Bıçak Islığı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel