Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Pdf İndir – BİLGE ÇOCUK-DERGİ Pdf İndir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Pdf İndir – Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 PDF Kitap İndir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Bilgileri

Bilge Çocuk Temmuz Sayısı Bayilerde
 
Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 23. sayısı çıktı. Her geçen sayıda adından söz ettirmeyi başaran dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.
Kapak konusu: İki Teker Dünyalara Bedel
 
Derginin bu sayısında “İki Teker Dünyalara Bedel” başlığı altında bisikletlerin hayatımızdaki yeri ve önemi ele alınmış. Bisiklet türlerine, bisikletle dünyayı gezen maceracı Türk ve yabancı gezginlere ve bisikletle ilgili farklı etkinliklere yer verilmiş.
Dolu dolu içerik
Dergide yine çocukların ilgisini çekecek haberler, temmuz ayında meydana gelen bilimsel icatları ve gelişmeleri anlatan Bilim Takvimi, başlarından geçen olaylarla hem güldüren hem düşündüren Afacanlar Sınıfı, icatların nasıl ortaya çıktığını anlatan Acayip İcatlar, zeka soruları, deneyler ve hikâyeler yer alıyor. Tarık Uslu’nun çocuklar tarafından çok sevilen Acayip Şeyler bölümü ve Mevlana İdris’e ait İyilik Dükkanı bölümü de derginin sayfalarında.
Yazar ve Çizerler
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Temmuz sayısında, Mustafa Ruhi Şirin, Mevlana İdris Zengin, Özkan Öze (Tarık Uslu), Halenur Çalışan Gürbüz, Hatice Kübra Tongar, Sevde Sevan Usak, Serap Deliorman, Dağıstan Çetinkaya, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Esra Ogunday Bakır, Volkan Akmeşe, Mustafa Baltacı, Esma Genç, Emine Arslan, Yusuf Pehlivan, Murat Tanhu, Özlem Isıyel gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Kitap Adı : Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018
Yayın Tarihi : 09.07.2018
Yazar :
Yayın Evi : BİLGE ÇOCUK-DERGİ
Sayfa Sayısı :
ISBN : {isbn}

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Kitabı Hakkında Bilgiler

BİLGE ÇOCUK-DERGİ çıkarmış olduğu yazarı  olan Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BİLGE ÇOCUK-DERGİ ait olan Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Google Drive İle PDF İndir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Yandex Disk İle PDF İndir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:23 Temmuz 2018 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel